Lista ocen Nissan Pathfinder III (67)

~Max
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Naprawdę niezły silnik. Moc w stosunku do zużycia paliwa + kultura pracy = rewelacja! (Silnik)
4,1
~Bartiszon
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Silnik jest OK ,ale do samochodu o tej masie przydał by się mocniejszy diesel np.V-6.Poprawiła by się dynamika i kultura pracy.Zastanawiam się nad możliwością zamontowania 3.0 D od BMW X5 (Silnik)
~Olgierd
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Silnik to mocna strona tego auta. Jestem drugim właścicielem, przejechałem 80 tyś km i zero problemów. Jest dość żwawy i wystarczający do tego typu samochodu. (Silnik)
3,6
~Dawid
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Polecam dla osób które szukają woła roboczego :p Śmiało można ciągnąć przyczepę kempingową, lub koparkę na lawecie. Jak na 2 tony to swoje spali. W trasie 11.5 przy 120-140km/h wiece się nie da bo głośno. Nie polecam jeśli ktoś szuka auta na trasy. Średnio wyciszony ale nadrabia nagłośnieniem :) Bose :) W środku mało miejsca, z tyłu co najwyżej dzieci wozić. Samochód na full wypasie więc niczego nie brakuje.
3,8
~3M
Terenowy 2.5dCi 171KM 126kW
Dobrze, że auto kupiłem na 3 letniej gwarancji. Jak widać sporo usterek naszczęście na gwarancji. Specjaliści uznali, że nie jest mozliwe takie zużycie ukł kierowniczego jakie mam po przejechaniu 25.000km!. Coś musiało się wydarzyć gdy kupowałem samochód. Mi pozostaje się domyśleć gdzie są moje części. Samochód kupiłem nowy u krajowego autoryzowanego dealera. Serwis Nissana działa ok.
~pan_roman
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Jak narazie sprawuje sie bez zarzutu. Rowno pracuje, i nie przygasa nawet przy duzym mrozie (Silnik)
~mirko32
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Ogólnie dobry samochód. Nadaje się dla rodziny. Wysokie możliwości terenowe, ciekawy design i niezawodność.
~Szymi
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Brakuje trochę 6-cio stopniowego automatu 5 prtzełożeń niby ok ale przy szybszej jeździe przydała by sie 6 w automacie (Skrzynia biegów)
2,7
~Zawiedziony
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Niestety dość głośny. Pomimo 174 koni ciężko się zbiera , ale tu niestety masa robi swoje. (Silnik)

Nissan Pathfinder III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~nixdorf
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Silnik bardzo elastyczny z dużym momentem obrotowym od samego dołu. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła ta jednostka napędowa. (Silnik)