Lista ocen Nissan Pathfinder III (67)

~msz
Terenowy 4.0 i V6 4WD 269KM 198kW
Silnik V6 jest wystarczający do Nissana,Idealny w każdych warunkach bardzo elastyczny podczas wyprzedzania (Silnik)
~Artur
Terenowy 4.0 i V6 4WD 269KM 198kW
dobre materiały i beżowa tapicerka to właśnie mnie się spodobało.Dostojnie i elegancko.No ta drapieżność z wyglądu.
~Pathfinder
Terenowy 4.0 i V6 4WD 269KM 198kW
Zainstalowałem mu po kupnie instalację LPG, ale po przygodach z silnikiem jej nie używam - na tyle tolerowalne jest spalanie benzyny. Jedyny mankament to niewielki zasięg (ok. 480 km) przy moim stylu jazdy (umiarkowanym dynamicznym), lepszy jednak niż w Grand Cherokee 4,7. Jeżdżę 1000 km tygodniowo i spalanie w trasie przy prędkości maksymalnej tempomatu (150 km/h) to ok. 16 l. Starsze osobówki miały podobne. Wlekąc się 100 km/h, lub ćwicząc... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Grab4
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Auto daje niesamowite poczucie bezpieczeństwa, zapewnia wygodne podróżowanie. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodło a mam je od nowości.
~jerry1111
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Witaj, Jestem szczesliwym posiadaczem pathfindera od dwoch tygodni ( samochod kupiony u dealera w komisie, stan igla, gwarancja ) Jest niesamowity :) jedyna uwaga jaką mam to drgania przenoszące sie na kerownice i karoserie na wolnych obrotach ( ponizej 1000 ) jak stoję na Drive lub na pozycji Park czuję lekkie drgania ktore mnie troche denerwują. Dajcie znac czy to jest zjawisko normalne ( pewnie tak - cale życie jezdzilem... (Wyciszenie)
~greka1@interia.pl
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Jak dotąd auto spisuje się dobrze mam nadzieję że będzie tak dalej,samochód ma jedną typową wadę strasznie zakłóca radio CB próbowałem wszystkiego,wtrysk paliwa działa jak nadajnik, trochę pomogło radio z redukcją szumów, jeśli Macie pytania to piszcie, odpowiem greka1@interia.pl
~hiller marek
Terenowy 4.0 i V6 4WD 269KM 198kW
od nowości zero problemów po , nawet swiece nie były wymieniane 160000 tys mil (Silnik)
~Janczar
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
2,5 DCI spisuje się bez zarzutu. Jak na auto 2,5 tony jest dynamiczny i ekonomiczny. Nie przegrzewa się w ekstremalnych warunkach (upał +góry+ciężka przyczepa) (Silnik)
~Grzesiek
Terenowy 4.0 i V6 4WD 269KM 198kW
Zmiana biegów idealna,jeżdziłem wieloma suv ale nissan ma niesamowicie płynną zmianę biegów (Skrzynia biegów)
~mario
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Uwaga na silnik zrobiłem 100260 czyli 260 km wiecej i nisan odmówił naprawy gwarancyjnej zrobiła się dzura w tłoku nissan to kpina uwaga!!!! to auto kosztowało mnie 240tyś nie polecam nikomu