Lista ocen Nissan Pathfinder III (67)

~Robert
Terenowy 5.6 i V8 314KM 231kW
Przejechałem się już kilkoma Pathfaiderami. Same auto jest super przestronne i bardzo przemyślane wewnątrz. Liczne schowki, kieszenie i wygoda. Zewnętrznie wygląda muskularnie choć nie zajmuje więcej miejsca niż duże kombi. Diesel jest głośny, ma sporo wibracji, elastyczny ale raczej do spokojnej jazdy. 4.0L +LPG 270kM jest chyba lepszym wyborem niż klekot diesla i daje radość z jazdy. Kiedy przejechałem się 5.6v8 odczucie było jakbym jechał...
~jrp21@go2.pl
Terenowy 4.0 i V6 4WD 269KM 198kW
V6 i 4 litry wszystko tłumaczy, nadmiar mocy i piękne brzmienie, nie wiem dlaczego w opisie jest moc 250, kiedy we wszystkich innych opisach jest 270 KM. Ciekawostka: jedynym krajem w Europie, gdzie w ofercie producenta znalazłem silnik benzynowy, jest Ukraina. podają tam 270KM. (Silnik)
~Zbyszek
Terenowy 4.0 i V6 4WD 269KM 198kW
Jak tylko pojawi się coś ładnego z japonczyka to kupuje w ciemno . Niemieckiego auta już nie kupię są drogie w zakupie i tyle w temacie .Najprawdopodobniej kupię teraz Infiniti fx50 (ale muszę nazbierac kaski)
~Bartec
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Samochód sprawuje się nadspodziewanie dobrze. Bardzo dobre właściwości terenowe z liftem 2" i oponami AT Ogromna przestrzeń w środku pozwala podróżować i spać wewnątrz w konfiguracji 2+1 bez dodatkowych przeróbek. Spalanie mieszane ok 10l ale na trasie, jadąc max 110km/h można spokojnie zejść do 8l Klimatyzacja trójstrefowa też robi robotę. Zarówno latem ale i zimą dodatkowe nawiewy z tyłu to bajka. Jedyne częste "awarie" lub jak kto woli,...
~Pathfinder
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Do tej pory (czyli do Pathfindera) nie brałem pod uwagę wymiany modelu samochodu, którym jeżdżę na ten sam model tylko młodszy. A za parę lat raczej tak zrobię.
~pawel1974
Terenowy 2.5dCi 171KM 126kW
Generalnie autko jest OK. Jest zima, śniegu napadało i samochód sprawdza się super (napęd 4x4). Dla 4 osobowej rodziny mieszkającej za miastem auto jest rewelacyjne. Dla singla mieszkającego w centrum miasta raczej jest za duży (kłopoty z parkowaniem).
~Blade
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Gdy przekreca sie kluczyk w stacyjce, bestia ozywa... slychac rykniecie lwa, a powarkiwanie w czasie jazdy to naprawde miod dla ucha.. od takiego samochodu wymaga sie wlasnie takiego dzwieku... i zamiast przeszkadzac, on umila jazde... (Silnik)
~Artec
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Nie miałem pojęcia że przy przebiegu 300k km auto może sprawować się aż tak dobrze. Ale stare dobre hasło, jak inni dbali tak ty będziesz miał ;-) Auto z historią od początku, z PL salonu i pełna dokumentacją napraw.
~Bronek
Terenowy 4.0 i V6 4WD 269KM 198kW
SIlnik jest bardzo dynamiczny na wysokich obrotach natomiast na niższych pracuje równo i cicho. Po prostu nic dodać nic ująć. Ewentualnie mógłby być trochę bardziej cichy ale jak na to masę jest ok. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Nissan Pathfinder III
11,1
~Burgerman
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Auto rzuca się w oczy i o to chodzi. Niczym specjalnie się nie wyróżnia, oprócz niezłej dynamiki silnika. Napędy OK. Jak dla mnie trochę za wąski, krótki i mało komfortowy. Przydałaby się odrobina luksusu.