Oceny Nissan Pathfinder III Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW 2004-2010

Nissan Pathfinder III Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW 2004-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Nissan Pathfinder III Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW 2004-2010

~Bartec
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Samochód sprawuje się nadspodziewanie dobrze. Bardzo dobre właściwości terenowe z liftem 2" i oponami AT Ogromna przestrzeń w środku pozwala podróżować i spać wewnątrz w konfiguracji 2+1 bez dodatkowych przeróbek. Spalanie mieszane ok 10l ale na trasie, jadąc max 110km/h można spokojnie zejść do 8l Klimatyzacja trójstrefowa też robi robotę. Zarówno latem ale i zimą dodatkowe nawiewy z tyłu to bajka. Jedyne częste "awarie" lub jak kto woli,...
~surf or die
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
dla mnie to doskonala opcja. przy moim trybie zycia, uprawianiu wielu pasji sportowych wodnych gdzie auto czasami sluzy za \"woz drzemaly\" bo po co wracac jak jutro tez wieje i mozna plywac:). wzoniczo pomimo ze przypomina lodowke to jednak jest komfortowe. do minusow zalicze zbyt cienko lakierowana blache, radio ktore jest gowniane a trzymam je bo ma podlaczenie pod kierownice, slabo spasowane plastiki w srodku sa sredniej jakosci jak na...
~Artec
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Nie miałem pojęcia że przy przebiegu 300k km auto może sprawować się aż tak dobrze. Ale stare dobre hasło, jak inni dbali tak ty będziesz miał ;-) Auto z historią od początku, z PL salonu i pełna dokumentacją napraw.
3,6
~Dawid
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Polecam dla osób które szukają woła roboczego :p Śmiało można ciągnąć przyczepę kempingową, lub koparkę na lawecie. Jak na 2 tony to swoje spali. W trasie 11.5 przy 120-140km/h wiece się nie da bo głośno. Nie polecam jeśli ktoś szuka auta na trasy. Średnio wyciszony ale nadrabia nagłośnieniem :) Bose :) W środku mało miejsca, z tyłu co najwyżej dzieci wozić. Samochód na full wypasie więc niczego nie brakuje.
~Venzel_vLXii
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Bardzo funkcjonalny duży samochód. 7 osobowe wnętrze o świetnych możliwościach adaptacyjnych. Kiepska widoczność do tyłu - zainstaluję kamerę cofania, należy wysychać się zza słupków. Cieszą osiągi, ale dynamiczna jazda okupiona jest bardzo wysokim zużyciem paliwa. Blachy cienkie, lakier delikatny, plastiki nie sprawiają wrażenia solidnych, ale konkurencja nie prezentuje się dużo lepiej - takie czasy. Podwozie natomiast sprawia wrażenie bardzo...
~pogan
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Piękny czołg (oliwkowy) i jak na ten rok samochodu nie zbyt skomplikowany. może i są lepsze terenówki albo lepsze suv ale to jest najlepsze połączenie cech nowoczesnego auta bo jak defenderem przejechać 3500 km po autostradzie bez bólu pleców albo bmw seri7 przebijać się przez metrowy śnieg a pathfinder umie to i to NIE DAŁO SIĘ JUŻ ZMIENIĆ WIĘC DODAM ŻE MAM MANUALA 6 BIEGÓW

Nissan Pathfinder III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Burgerman
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Auto rzuca się w oczy i o to chodzi. Niczym specjalnie się nie wyróżnia, oprócz niezłej dynamiki silnika. Napędy OK. Jak dla mnie trochę za wąski, krótki i mało komfortowy. Przydałaby się odrobina luksusu.
~greka1@interia.pl
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Jak dotąd auto spisuje się dobrze mam nadzieję że będzie tak dalej,samochód ma jedną typową wadę strasznie zakłóca radio CB próbowałem wszystkiego,wtrysk paliwa działa jak nadajnik, trochę pomogło radio z redukcją szumów, jeśli Macie pytania to piszcie, odpowiem greka1@interia.pl
~Grab4
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Auto daje niesamowite poczucie bezpieczeństwa, zapewnia wygodne podróżowanie. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodło a mam je od nowości.
~Pathfinder
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Do tej pory (czyli do Pathfindera) nie brałem pod uwagę wymiany modelu samochodu, którym jeżdżę na ten sam model tylko młodszy. A za parę lat raczej tak zrobię.
Nissan Pathfinder III Terenowy