Ocena kierowcy - Nissan Pathfinder III Terenowy

surf or die, 11 lat temu
Silnik 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Rok produkcji 2006
Nissan Pathfinder III Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW 2004-2010 - Oceń swoje auto
Inne : przestrzen zaladunkowa, bezpieczenstwo, pole widocznosci, nienajgorsze przyspieszenie jak na tak duze auto
Karoseria : zbyt cienko polakierowane
dla mnie to doskonala opcja. przy moim trybie zycia, uprawianiu wielu pasji sportowych wodnych gdzie auto czasami sluzy za \"woz drzemaly\" bo po co wracac jak jutro tez wieje i mozna plywac:). wzoniczo pomimo ze przypomina lodowke to jednak jest komfortowe. do minusow zalicze zbyt cienko lakierowana blache, radio ktore jest gowniane a trzymam je bo ma podlaczenie pod kierownice, slabo spasowane plastiki w srodku sa sredniej jakosci jak na wozek za te cene. Moglby miec wiecej schowkow. Z pewnoscia jesli zmienie to na taki sam produkt tej marki.
nie mam zarzutow
brak zarzutow
jest w miare wysoki wiec buja , wiec dla mnie dobrze, ale jesli u innych tez tak to mozna rzecz biorac bez zarzutow opisac. w dzialaniu na 4 daje sobie swietnie rade, dojezdzam po terenie jak chce, nie uzywalem reduktora bo nie potrzebowalem
mysle ze jak na taka \"lodowke\" to jest naprawde niezla
jest niezle w srodku ,aczkolwiek moglby miec wiecej schowkow, niestety trzeba sobie dokupic ochydne plastiki nad okna by przy uchylonym deszcz nie wpadal do srodka. fotele 1 rzad super, 2 rzad spoko , 3 rzad juz ciezej,ale od biedy na 200km da sie przejechac.
jest niezle ,aczkolwiek znam modele aut ktore maja rewelacje jako ogrzewanie np alfa spider ma super wentylacje i ogrzewanie. tu niestety na cieplo trzeba poczekac.
tu raczejniemozna narzekac. 3 rzad siedzen - wiadomo wlozony na sile wiec tam masakra, chyba ze na 2 siedzeniam solo to jeszcze ujdzie. w moim przypadku rzadko woze kogokolwiek poza mna samym. jestem zadowolonym uzytkownikiemjesli chodzi o sporty wchodzi rower przy zlorzeniu 2 fotelow z 2 rzedu .
no nie jest to volvo.
dla mnie doskonale. mialem golfa 4 1,6 benz w manualu palil 8-9 . alfa spider 2.0 w manualu palila kolo 10, mialem astre G manual , palila kolo 8. a ten kloc pali mi w miescie 8 jak jezdze spokojnie, jak jezdze po bozemu (przepisowo) zszedlem do 5,8 l , jak spieszylem sie na lotnisko i dociskalem 180 km/h to palil 14. ogolnie lapie sie w przedziale 8,5l gnojowki. mysle ze to i tak niezly wynik na tak ciezka bude w porownaniu do modeli wymienionych
cena jest za model wygorowana , mam pelna opcje bez dvd i navi bo mnie to nie interesuje. do firmy mam wersje ubozsza . Przyznam ze jesli ktos bedzie sie sklanial to polecam wersje w skorach, bo jest wiele przyjemniej . Ekonomicznie wypada niezle w porownaniu do konkurentow na jakichpatrzylem , xtrial za maly a pali wiecej, subaru forester drogi i zarzyna 4 gumy na raz a to tez eksplatacja i koszta pozatym bagaznik mniejszy, mysle ze jest to produkt dajacy pretekst do przemyslen
raczej zadnych problemow. klasyka eksplatacyjna.
brak, ewentualnie moge rzucic ze minusem dla mnie tojakosc plastikow i ich spasowanie ..jest gorzej niz w golfie 4

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW [l/100km]

8,7