Ocena kierowcy - Nissan Primera I Kombi

Silnik 2.0 i 115KM 85kW
Rok produkcji 1992
Nissan Primera I Kombi 2.0 i 115KM 85kW 1990-1995 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik jest mocny, trwaly i niezawodny
Fantastyczne auto. Ja pokochalem go od samego poczatku i tak zostalo. Mialem wczesniej fiata tipo, Citroena Saxo-zlom w kazdym detalu, malucha, mitsubishi colta. Nissan bije wszystkich na leb na szyje. To auto trzeba miec, pojezdzic nim troche i nigdy wiecej nie zmienisz go na inne!!!!!
Silnik 2.0 jest rewelacyjny. Z jednej strony mocny i ekonomiczny z drugiej wystarczajaco elastyczny. Przy tym jest niesamowicie trwaly. Moj ma juz 260tys. km na liczniku a ciagnie niezle, nie bierze olejeu od wymiany do wymiany i ma bardzo trwaly rorzad. Do tego jest super niezawodny i swiynie prawuje sie na gazie.
Skkrzynia chodzi dobrze i nie mialem z nia problemow choc slyszalem ze zdarza sie wyskakiwanie piatego biegu.
Bardzo odpowiada mi taki uklad jezdny. W aucie czuje skie jak ryba w wodzie choc auto jest komfortowe prowadzi sie tez swietnie!
Poniewaz jest to kombi tylko dobrze!
Doskonala ergonomia to cecha wszytkich japonczykow z lat 90-tych,
Ogrzewanie fantastyczne.Czesto jezdze do Niemiec na dlugie trasy. Po przerwach w jezdzie na parkingach startuje moja primercia od razu, nie czyszcze nawet szyb. WIEM ZE ONA ZARAZ SOBIE Z TYM PORADZI!!!!
W aucie jest naprawde dosc miejsca dla kierowcy i pasazera z przodu. Jak jest z tylu nie sprawdzalem. Bagaznik jest duzy, siedzenia skladane, Czego chciec wiecej?
Dla mnie doskonale bo lubie slyszec warkot rewelacyjnego silniczka mojej primerki.
Auto nie jest ekonomiczne na benzynie. Trudno nim zejsc ponizej 10 litrow nawet jadac 70km/godzine. To duza wada. Ale na gazie auto spala tez 10litrow a gaz kosztuje polowe mniej!!!!!
Moze troche niepozorne auto za b. niska cene.
Wymienione sworznie przednie i jeden amortyzator przez 80tys.
Primera to auto ktore jest niesamowicie niezawodne. Samo to powinno sklonic kazdego do zastanowienia sie na zakupem auta.Poczatkujaca korozja nadkoli tylnych

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 115KM 85kW [l/100km]

10,4