Lista ocen Nissan Primera I Sedan (106) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 136 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arek
Sedan 1.6 90KM 66kW
trochę kiepskie grzanie; w starym (18 lat) aucie gdzie gumy uszczelniające już tak nie przylegają to w zimie można zmarznąć przy prędkości 100km/h i temperaturze zewnętrznej -10 sttopni
~tompalec
Sedan 1.6 90KM 66kW
Tutaj dużo brakuje. Nawiew powolnie dochodzi do odpowiedniej temperatury. Wielki minus za ogrzewanie tylnej szyby. Może to wiek robi swoje ale mogę przejechać ze 20km i tylko paseczki mi schodzą.
~xtf@op.pl
Sedan 2.0 GT 150KM 110kW
Bez zarzutu! Wszystko działa bez zarzutu, dobrze zestopniowana siła nawiewu oraz ogrzewania, klimatyzacja w upalne dni to czysta przyjemność, a jeśli komuś mało to jest jeszcze szyberdach.
~Michał C
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
daje słabą ocene gdyż dzałał nawiew tylko na 4, ale mój przypadek nie jest jeden u kolegi tez niedziała,jak oglądałem primery na giełdach to na 6 sztuk w 2 nawiew działał
~Marcin Witkowski
Sedan 1.6 90KM 66kW
w większości egzemplarzy(także w moim) nie działa 1szy bieg dmuchawy-a ostatnio padły mi też 2gi i 3ci. Gdyby nie to-wentylacja radzi sobie z wnętrzem bez problemu
~chudyy
Sedan 1.6 90KM 66kW
Tutaj mam pewne uwagi rozgrzewa się długo - oczywiscie nie siilnik ale nagrzewnicę bym troszkę podrasował, choć fakt - nie sprawdzałem jej może trza by sie nią zainteresować (zadbać)
~Ktos
Sedan 1.6 90KM 66kW
zimą troche w nogi zimno... jakis problemik z dobryk ogrzaniem nóg.. na twarz leci mega gorące powietrze.. a na nogi takie sobie letnie....
~gt115@o2.pl
Sedan 2.0 i 125KM 92kW
Zaznaczylem "dobrze" bo po temperaturze silnika widac ze sie szybko nagrzewa, ale ze nie jezdzilem samochodem jeszcze w zimie to dlatego dalem taka ocene.
~Ogonezzz
Sedan 2.0 16V 115KM 85kW
Jak dla mnie bajer.Ogrzewanie sterowani jest elektycznie i jest bezawaryjne.4 biegi regulujące moc nawiewu.W połączeniu z klimatyzacją poprostu miodzio.
Dziennik kosztów dla Nissan Primera I Sedan
9,4
10,7
~KaMKaJ89
Sedan 2.0 16V 115KM 85kW
Żadnych większych problemów, jedyny mankament to trochę słaby wentylator, po prostu lubię dobry przewiew w samochodzie.
Nissan Primera I Sedan