Lista ocen Nissan Primera II Hatchback (119) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 91 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Hatchback 1.8 16V 114KM 84kW
Również dobrze, szybko ogrzewa w zimie, szybko chłodzi klima w lecie. Odejmuję 1 pkt za klimatronik - w lecie nie da się ustawić na 22 stopnie bo zachłodzi wnętrze.
~Tobi
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
Bardzo wydajna wentylacja. Mój egzemplarz posiada klimatyzację, która sprawdza się znakomicie. Mankamentem jest powolne nagrzewanie się wnętrza w chłodne dni (dotyczy wersji diesel).
~Zawias
Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW
Mam klimę i działa wyśmienicie. Żadnego parowania szyb, szybkie odmarzanie. Zimą nagrzewa się zaskakująco szybko. Szeroka gama wybory miejsca i siły nawiewu - jak dla mnie 5.
~karllos
Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW
Wentylacja nie jest szczególnie wydajna,widać to podczas deszczowej pogody i nie jest to wina filtra kabinowego bo jest regularnie wymieniany ale od czego jest klima...
~ado
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
drobne zastrzeżenie do nadmuchu na przednią szybę (przy wilgotnej pogodzie zaparowana) ale z klimą nie ma problemu, 30s i już wszystko widać, poza tym ogrzewanie i klima ok
~pawlo
Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW
autko szybko sie nagrzewa a klima jest wydajna.dla mnie super.wentylator na 3 i 4 ustawieniu jest troche glosny,ale nie trzeba ich urzywać.1i 2 wystarczaja w zupelnosci
~Mars91
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
Nie miałbym zarzutów, gdyby nie trudna do wykrycia nieszczelność klimatyzacji - dzień po nabiciu płyn uciekł bez śladu pomimo barwinka.
~Radek
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
bez zarzutów. Mam wersję z automatyczną klimatyzacją, wydajna trzeba jednak pilnować i dbać o regularny przegląd. Jest tak jak powinno być.
~Piotrek
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
świetne ogrzewanie - zimą w najwieksze mrozy dwie minuty i ciepło jak przy kominku, latem z racji klimy również odpowiednia tempreatura,

Usterki Nissan Primera II

Nissan Primera II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~nefro00@interia.pl
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
Miałem problemy z filtrami powietrza, w ogóle prawie nie grzał, w zimie szło zamarznąć :) po wyciągnięciu tego filtru i zmianie, jest już 100 razy lepiej
Nissan Primera II Hatchback