Lista ocen Nissan Primera II Hatchback (119) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 91 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kuba
Hatchback 1.8 16V 114KM 84kW
przy 100 tys zepsula sie klimatyzajca, podejrzewam ze poprzedni wlasciciel nie robil rzadnych wymaganych przegladow klimy... pozatym parujace szyby, jak klimatyzacja dzialala bylo do przezycia, teraz to porazka, zmienialem wszystkie filtry i nic...
~vow
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
Grzeje super - do pracy mam 25 km i już po 2-3 zaczyna lecieć ciepło. Troszkę gorzej z klimatyzacją okropnie zamula silnik i mimo serwisowania co rok mam wrażenie, że w każdym innym samochodzie w jakim jechałem było lepiej.
~floyd@aol.pl
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
spełnia zadanie zarówno w lecie jak i w zimie. Niestety klimatyzacja nie jest postrzegana jako najtrwalsza - wymieniałem chłodnice klimy (korozja z wymianą ok 800 i spawałem przewody ok 200) ale to po 9 latach eksploatacji
~użytkownik primery
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
Auto z racji pięciodrzwiowego nadwozia i wydajnej klimatyzacji bardzo łatwo przewietrzyć i osuszyć. Ogrzewanie jak to w dieslu, gdy jest -15 stopni to trzeba 15km przejechać zanim zacznie lecieć ciepłe powietrze.
~Madmax
Hatchback 2.0 16V 150KM 110kW
Powoli się nagrzewa w zimie, wymaga przysłaniania chodnicy, ale po tym zabiegu grzeje wspaniale, za to w lecie nie przegrzewa się, klima manualna - studzi bardzo dobrze. Jest dobrze i nie ma co tu się rozwodzić.
~llucasw
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
W mrozy poniżej -10 dopiero po 5 min zaczyna grzać ale jak już nagrzeje to można śmiało się rozbierać, a latem klima zdaje egzamin w 100% w największe upały, co prawda tylko manualna ale ważne że jest :)
~wareczny
Hatchback 2.0 16V 150KM 110kW
lato jak najbardziej w zime nie jezdzilem wiec nie wypowiadam sie ale widze ze auto lapie temperature szybko jak to japoniec wiec mysle ze bedzie ok ,oczewiscie nie zapominamy o filtrze i odgrzybianiu
~piotr warszawa
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
klima(nabita na 100) w durze upaly dlugo to trwa. i sama regulacja temperatury niezbyt precyzyjna. zima ok. dodatkowo nadmuch zimnego na twarz na zime-przydatne zeby nie zasnac w trasie
~pablo85
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
zdarzaja sie przepalenia plytki sterujacej sterowaniem a dokladnie dokladnie to sciezek na niej sie znajdujacych ale mozna wszystko zalutowac samemu lub kupic nowa plytke, jak kto woli:)
Dziennik kosztów dla Nissan Primera II Hatchback
9,7
10,8
~hrabiaxp
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
czesta zdarza sie przepalanie opornika wentylatora co sprawia ze biegi wentylatora 1-4 moga nie dzialac, ale mozna to naprawic samemu za pomoca lutownicy, wsio jest opisane na nissanklub.pl
Nissan Primera II Hatchback