Lista ocen Nissan Primera II (102)

~zadowolony_z_nissana
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Auto mam 4 lata, jestem bardzo zadowolony i uważam, że w 2001 nie mogłem kupić lepiej. Od 4 lata leje tylko benzyne i jeżdzę na przeglądy. gdyby nie twarde zawieszenie było by naprawdę świetnie.
~fan technologii japońskiej
Kombi 1.8 16V 114KM 84kW
Na tle tego co słyszy się o samochodach konkurencji szczerze polecam .Wiem co piszę bo jestem człowiekiem z branży i na co dzień mam doczynienia z ludzmi ,którzy mają kłopoty ze swymi cackami.
~piocio@autograf.pl
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Ogólnie jestem zadowolony, bo codzienne użytkowanie Primery jest przyjemne. Kupując ten model wiedziałem o problemach z zawieszeniem, ale tej wielkości auta za te same pieniądze bardziej niezawodnego i powszechnego nie znalazłem. Do tej pory używałem kilku japończyków i niestety ten wyprodukowany w anglii odstaje od nich na niekorzyść.
~sławek
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
to jest dobry samochód. przestronny i wygodny. wyglądem nie powala ale daje się lubić. pali w każdych warunkach pogodowych i jedzie tam gdzie trzeba. nie jest drogi w utrzymaniu. gorąco polecam.
~marek.usc@gazeta.pl
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
jak dla mnie jest to bardzo spoko samochód, bardzo dobrze wyposarzony i dość niezawodny jak na razie
~tprzyborowski@vp.pl
Kombi 1.8 16V 114KM 84kW
silnik w miarę ekonomiczny, jednak zbyt słaby jak na takie auto. Ostatnio mam problem z chwilowym szarpaniem zaraz po uruchomieniu silnika - zaświciła się kontrolka układu silnika, być może przyczyna leży w przepływomioerzu lub w sondzie lambda... (Silnik)
~tomek85fcb
Hatchback 1.8 16V 114KM 84kW
Autem zrobione 66 tyś km, zawsze dowozi mnie na miejsce i gdyby nie korozja i źle skonstruowane górne wahacze to byłoby bardzo dobrze.
~Pietiuszka
Hatchback 1.8 16V 114KM 84kW
Przed zakupem oglądałem wiele modeli różnych marek. Zdecydowałem się na NISSANA, ponieważ zaskoczył mnie swoją uniwersalnością. Na rynku wtórnym bardzo ciężko o auto dające tak wiele za tak niewielkie pieniądze.
~matwiejka
Kombi 1.8 16V 114KM 84kW
świetne autko - serdecznie polecam, wersja kombi szczególnie - najbardzie zadwolony jest mój pies, który z jazd na tylnim sioedzeniu w suunnym zdobył teraz swoje "królestwo" na pace i generalnie bagaże muszą z reguły podróżować na tylnich siedzeniach

Usterki Nissan Primera II

Nissan Primera II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,8
~Radek - Wawa
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
To fajny woz tani w zakupie, cool wyglada dobrze jezdzi, czasami cos wyskoczy, po prostu trzeba miec te 2.5 kafla na kupce w razie czego.