Lista ocen Nissan Primera II Sedan 1.8 16V 114KM 84kW 1999-2002 (18) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Martin Black
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Tutaj niestety nie spełnił moich oczekiwań. Mam 195 cm wzrostu. Wykonałem mój podstawowy test. Wsiadam na miejsce kierowcy, reguluję pod siebie fotel, przesiadam się do tyłu za kierowcę. I tu niestety trochę ciasno - nogi na fotelu. Jeśli ktoś ma około 180 cm to miejsca jest full. Wygoda - kanapa i fotele jak w domu. Wykończenie dobre - nic się nie rwie, nie rysuje. Wykończenie wnętrza - wow (spasowanie, gumowany plastic itp.) - już sie...
~AM
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Dużo przestrzeni z przodu - nie wiem co z tyłu, bo tam rzadko kto jeździ. A jak już jedzie to się nie skarży,a więc ok. Fotele wygodne, podparcie lędźwiowe bardzo dobre, ale fotel kierowcy po ledwie trzech latach skrzypi i trzeszczy, a ja masywny to nie jestem.
~sławek
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
przy moim wzroście (188)nie cnarzekam na brak miejsca z przodu, zaś jadący zamną pasażerowie nie mają powodów do marudzenia. trasa rzędu 400-500km nie męczy kregosłupa. bagażnik jest duży i pakowny na wakacje wystarczy. (meble w paczkach nie wchodzą.)
~marek.usc@gazeta.pl
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Największy minus w poruwnaniu z poprzednim samochodem, siedzenia niewygodne i za wąskie (nie jestem otyły, wzrost 192cm), brak podłokietnika, za krutko maxymalnie odsuwany fotel, ogólenie poczucie ciasnoty, a jak by nie bylo jest to spory samochód
~zadowolony_z_nissana
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Z tyłu sporo miejsca nad głowami więc wysocy pasażerowie nie będą mieli problemów. Podróz w 4 osoby komfortowa nawet na dłuższych dystansach (sprawdzone ;]). Kierowca ma sporo miejsca, fotele jednak mogły by mieć lepsze trzymania baoczne.
~karol
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
kupując go nie spodziewałem się ze jest w nim tyle przestrzeni dla kierowcy i pasażerów, jadać nim czyje się jak na fotelu w domu zarówno z przodu jak i z tyłu.
~Pawel/IE
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Wnetrze przestronne, nie wiem jak z tylu, nigdy nie jechalem na tylnej kanapie, ale zona nie nazekala. fotele wygodne, po jednorazowej trasie ok 2300 km brak dolegliwosci w plecach ;-)
~piocio@autograf.pl
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Ogólnie jest wystarczająco miejsca i z przodu i z tyłu, trochę gorzej jak się zamontuje fotelik dla dziecka.
~eumo
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Dużo miejsca mam 185cm i nie narzekam spory bagażnik. ąuto po prostu dla rodziny

Usterki Nissan Primera II

Nissan Primera II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Piotr
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
jeżdżę z żoną i dzieckiem na foteliku z tyłu - nikt nie narzeka
Nissan Primera II Sedan