Lista ocen Nissan Primera II Sedan 1.8 16V 114KM 84kW 1999-2002 (20) - Widoczność

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~karol
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
jak dla mnie bardzo dobra mimo że samochód ma dosyć długa maskę to dobrze widać co do tyłu też nie mam zastrzeżeń choć ubolewam ze w moim modelu nie mam wycieraczki na tylnej szybie no ale mówi się trudno.
~Martin Black
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Ogólnie wszystko w porządku - miałem wersję full - wszystko oprócz skóry. Z czujnikami cofania to bajka. Duże przeszklenia ułatwiają parkowanie. Wąskie słupki nie ograniczają widoczności.
~AM
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Nie narzekam - kamera jest pomocna, ale nie ufam jej bezgranicznie. Z przodu zawsze zostaje mi więcej miejsca, nież się spodziewałem. Słupki boczne niestety potrafią ograniczyć widoczność dość poważnie.
~sławek
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
do przodu bardzo dobra, zaś do tyłu w wersji sedan trzeba się przyzwyczaić. widocznośc w lusterkach bocznych spoko.
~skarga@gmx.de
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
ocena zle ZE WZGLEDU NA TRAGICZNE WRECZ GROZACE UTRATA ZYCIA NOCNE OSWIETLENIE ;TO OSWIETLENIE TO POPROSTU PRZESTEPSTWO
~Piotr
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Dobra widoczność we wszystkie strony. Parkownie do tyłu swobodne bez czujników. Bardzo dobre lusterka boczne, duże i dobrze ustawione.
~zadowolony_z_nissana
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Z tyłu nie najlepiej (wersja sedan) ale po wyjęciu środkowego zagłówka całkiem znośnie. Plusem są naprawdę duże lusterka boczne.
~Piotr
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
bez problemów w każdą stronę. mam sedana i musiałem sie nico przyzwyczaić do parkowania tyłem, ale teraz już nie mam z tym kłopotów
~misiek
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Do przodu i boki bez zastrzeżeń.Do tylu z racji że to sedan, nieciekawie
Dziennik kosztów dla Nissan Primera II Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
8,8
10,9
~Radek - Wawa
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
spox to jeszcze normalny samochod czyli w dobrze przeszklony.
Nissan Primera II Sedan