Oceny Nissan Primera III Sedan 2.0 i 16V 140KM 103kW 2002-2007

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Nissan Primera III Sedan 2.0 i 16V 140KM 103kW 2002-2007

~Właściciel P12
Sedan 2.0 i 16V 140KM 103kW
Przyznam szczerze, opinie (chyba obserwatorów a nie użytkowników) są zabawne. Wymysły o chlaniu oleju (straszne 1 litr na 10.000km straszne co? Normalna sprawa!) Kupiłem auto z przebiegiem małym od Niemca osobiście, środek wygląda jakby miał więcej ale materiał na fotelach i kierownicy nie wytrzymuje zbyt dużo jazdy miejskiej ciągłego parkowania, itp. Jedyna rzecz, która mogli producenci pominąć to wariator przez co chodzi trochę jak diesel....
3,5
~KOWI
Sedan 2.0 i 16V 140KM 103kW
Auto dosyć trwałe, silnik trwały, podobnie zawieszenie. Jeśli ktoś szuka przysłowiowego "tłuka do roboty" niech kupuje (zdecydowanie trwalszy niż passat). Porażają tragicznie niewygodne fotele i beznadziejnie umieszczone zegary. Palił mi, co prawda niewiele, ale jednak więcej niż o moje obecne volvo s60 2.4T 200KM (a samochód zupełnie innej klasy i totalnie bezawaryjny okazuje się być tańszy w utrzymaniu, chodź rocznik 2001). Ze względu na...
~MSKI
Sedan 2.0 i 16V 140KM 103kW
BEZAWARYJNE AUTKO - BENZYNA. SPORY W ŚRODKU, CICHY, IDEALNY NA DŁUŻSZE TRASY, W MIEŚCIE PRZYDATNA KAMERA COFANIA. JEDYNA WADA TO DELIKATNE ZAWIESZENIE, JAK NA NASZE DROGI - NIE WARTO NA NIM OSZCZĘDZAĆ.
~chthp
Sedan 2.0 i 16V 140KM 103kW
Samochód mi się podoba (prócz tarcia plastików i uszczelek w drzwiach). Lubię nim jeździć, dobrze się go prowadzi. Z różnych przyczyn byłem w kilku niebezpiecznych sytuacjach i w każdym przypadku samochód zachował się wzorowo. Obniżam ocenę do 4, gdyż klasa samochodu wymaga tego, by producent nie oszczędzał na tworzywach sztucznych we wnętrzu.
3,7
~ak0997@op.pl
Sedan 2.0 i 16V 140KM 103kW
Silnik podczas jazdy miejskiej lub typowego przyspisznia dla jazdy szosowej jest zbyt"burczący" jak dla mnie. Np. Renault Clio 1.2 75KM podczas jazdy w miescie ma lepiej wygluszony silnik.Nie wiem, jakby wypadlo takie porównanie podczas szybkiej jazdy autostradą. W Nissanie zaczyna byc głosniej powyzej 140-160 km/h, ale miesci sie jeszcze w "normie" dla tej klasy aut.
~bastard
Sedan 2.0 i 16V 140KM 103kW
fajne auto szkoda że robione w kooperacji z renault, japońska marka plus francuskie wykonanie, to nie wróży nic dobrego

Usterki Nissan Primera III

Nissan Primera III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

4,1
~krzysiek.ck
Sedan 2.0 i 16V 140KM 103kW
Samochód bardzo misię podoba pomimi kilku drobiazgów, a poza tym ten wygląd! Naprawdę polecam.
2,9
~darek65
Sedan 2.0 i 16V 140KM 103kW
zawiodłem się! za 100tyś nie ma mocnego punktu. może wygłąd - taka wielka bryła. kiedyś mi się podobał!
3,8
~kierowca bombowca
Sedan 2.0 i 16V 140KM 103kW
calkiem fajne autko- oczywiscie zawsze moze byc lepiej ale nie ma co jeczec
3,2
~tytus
Sedan 2.0 i 16V 140KM 103kW
Rozczarowanie - na rynku jest wiele samochodów, w tym japońskich, które są dużo lepsze, niudana próba zrobienia samochodu z wyższej półki
Nissan Primera III Sedan