Lista ocen Nissan Primera III Sedan 2.0 i 16V 140KM 103kW 2002-2007 (7) - Ergonomia

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kierowca bombowca
Sedan 2.0 i 16V 140KM 103kW
troche ciasno przy regulacji foteli (pomiedzy drzwiami i fotelem)- trzeba wpychac reke, podlokietnik zupelnie nie pod lokciem, miejsce na napoje srednio wygodne i nie do umycia w srodku (brak wkladki), schowki w drzwiach mizerne (atlas, plan miasta itp. ledwo sie mieszcza - focus ma lepiej), kierownica moglaby byc grubsza. Reszta ok ;) zegary na srodku i joystick do przyzwyczajenia i polubienia. Samosciemniajace sie lusterko wsteczne fajne, za...
~darek65
Sedan 2.0 i 16V 140KM 103kW
z przodu jest dużo miejsca, z tyłu mniej.za mały skok regulacji wysokości fotela kierowcy. podłokietnik prawy nie wiem dla kogo? schowki prawie nie zauważyłem, aa.. tylko te w rzednich drzwiach, zrobisz 600km w polsce i czujesz się zmęczony
~KOWI
Sedan 2.0 i 16V 140KM 103kW
za kierownicą brak zegarów, mają być dla kierowcy a nie pasażerów(tragedia jak słyszy się żonę "jak ty szybko jedziesz")Brzydota , kierownica wygląda jak "przyczepiona" do zabawy. Poza tym plastik lany z beczki!!!
~chthp
Sedan 2.0 i 16V 140KM 103kW
Jestem technokratą, więc wielofunkcyjny komputer pokładowy z dużym kolorowym wyświetlaczem mi wyjątkowo odpowiada. Obsługa jest bardzo prosta i wygodna. Co do reszty - brak zastrzeżeń.
~krzysiek.ck
Sedan 2.0 i 16V 140KM 103kW
Mimo komentarzy malkontentów na temat obsługi panelu sterowania jest bardzo dobry i intuicyjny, można to robić na pamięć
~MSKI
Sedan 2.0 i 16V 140KM 103kW
WBREW POZOROM OBSŁUGA NIE JEST ZBYT SKOMPLIKOWANA - NAWET MOJA ŻONA PO TRZECH DNIACH ZAŁAPAŁA O CO CHODZI.
~Sial_06
Sedan 2.0 i 16V 140KM 103kW
Wszystko pod ręką. Panel N-Form bardzo przyjemny w obsłudze.
Nissan Primera III Sedan