Lista ocen Nissan Primera III Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW 2003-2007 (20) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rozczarowany
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
2-3 razy wymienione plastiki na klamkach wewnętrznych ( pękały zaczepy ), bardzo słaby lakier - wszytko go rysuje nawet owady, od pędu powietrza wyciera się lakier na nadprożach przy tylnych kołach. Po założeniu oryginalnego bagażnika (nissan) na dach - przeciekanie uszczelek w drzwiach - mokre siedzenia
~a_rabbit
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
brak masy tylnich świateł, Dolutowano na sztywno. Po 100 tys. wymiana obydwu żarówek ksenonowych - przepalone, a także wszystkie świece żarowe
~paweł kosikowski
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
treszczenie w dzwiach i na konsoli środkowej,awaria lamki rezerwy(można z tym jeżdzić,bo jest świetny komputer-pokaże ile mogę przejechać na paliwie w baku)
~jaco5-42@o2.pl
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
skrzypiące plastiki, nie doszlifowane spawy, za małe trzpienie mocujące przednie drzwi, powodujące ich opuszczanie
~piotrpaluch@onet.eu
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
drobne wycieki płynu z układu wspomagania kierownicy - usterkę można wyeliminować poprzez założenie dodatkowych zacisków na węże
~Kamil
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
Było kilka drobnych usterek, przepalone bezpieczniki czy pęknięta rurka od wspomagania.
~Piotrek
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
żaden drobiazg nie przychodzi mi do glowy... nic mi sie z tym samochodem nie dzieje :)
~romeksliwa
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
Uszkodzenie tylko otwieranie klapy bagażnika z wewnątrz. Prwadopodobnie uszkodzony przełącznik.
~ALEX
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
fatalny serwis, po 1300km odpadła rurka od turbosprężarki, laweta, naprawa 5 min, ale zachodu na 2 dni.

Usterki Nissan Primera III

Nissan Primera III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mgielka170@op.pl
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
Szybko sie rysuje, a na naszych polskich droga troche to nerwow sprawia np wysokie krawezniki.
Nissan Primera III Sedan