Oceny Nissan Primera III Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW 2003-2007

Najnowsze oceny Nissan Primera III Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW 2003-2007

3,7
~semtex
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
No cóż zrobiłem tym autem bardzo dużo km , do 150.000 było nawet OK ale potem to istny koszmar. Po pierwsze auto głośno chodzi - nie mam tu na myśli silnika tylko szum powietrza oraz dzwięk z kół. Z tyłu szumi jak w pociągu niezależnie od opon któe zresztą bardzo szybko ząbkują. Serwis pozostawiam bez komentarza - drogo i beznadziejnie taka niestety jest moja opinia. Największe problemy miałem z silnikiem , zaczeło się od stukania przy...
3,5
~ppr@autograf.pl
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
Witam jestem posiadaczem od nowości primery p 12 z 2003r z silnikiem 1,9 dci.Auto ma już przejechane ponad 220000km tak więc jest to już sporo i dlatego też poczułem się upoważniony do wyrażenia swojej opinii na temat tego modelu.Auto jest duże rodzinne,przestronne(więcej miejsca niż w s80 sedan), a z silnikiem typu dci dość ekonomiczne.Od początku posiadania autko dało mi wiele radości z jazdy i ogólnie z użytkowania.Niestety nic nie trwa...
~piotrpaluch@onet.eu
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
Bardzo dobry samochód rodzinny, pomimo że silnik 1.9 Dci jest francuski to nie miałem z nim żadnych problemów. Dobrze się prowadzi, bardo ładne i przestronne wnętrze. Robiąc okresowe przeglądy (niekoniecznie w ASO ) można długo jeżdzić tym samochodem.
~romeksliwa
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
Jak na razie świetne duże auto z doskonałym silnikiem. Małe zużycie paliwa. Usterek powaznych jak na razie brak. Jedyna uwaga do braku polskiego menu w wyswietlanych informacjach. Ceny orginalnych części bardzo drogie, ale są uzywane i zamienniki w dość dobrych cenach.
~djhr
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
W wersji od II polowy 2004 (po liftingu)Bardzo dobry samochód. poprzedni miał niedoróbki, i paskudny wygląd w środku. teraz to zmieniono rewelacyjnie. Świetnie się prowadzi, jazda to prawdziwa przyjemność. Kupiłem to auto po przetestowaniu kilku innych konkurencyjnych marek. W tej cenie nie znalazłem nic lepszego. REWELACJA!
3,5
~nigdy
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
Nigdy wiecej NISSANA PRIMERY do tej pory byłem 32 razy na serwisie. Odebrałem samochód z salonu i nei działała klima w listopadzie miałem w aucie 30 C. wymieniałem zawieszenie (całe) od amortyzatorów po wachacze. Jak jadę prosto to słucham RMF jak skręcam w lewo to radio przestawia się na RADIO MARYJA itd Zdecydowanie NIE POLECAM !!!
~paweł kosikowski
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
porządne auto o bardzo dobrych właściwościach jezdnych,świetnym ukł.kierowniczym,dobrych hamulcach(po rozgrzaniu dziełają rewelacyjnie) ,świetnych lampach(mam xenony)przy jeżdzie do100km/godz drogowe są zbędne!!
~nowicjuszka
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
Wspaniałe ciche zgrabne auto dla kobiety,pomimo że dość duże, słaba widoczność ale z parkowaniem nie ma problemu - z tyłu kamera! Mało pali, niezawodne w każdej sytuacji!Wyposazone w komputer,ktory czasem się zacina,ale to chyba nie tyczy sie tylko marki nissan.
3,1
~Kamil
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
Auto było dobre przez 3 lata, potem zaczęło się sypać, jedno za drugim.
~wroclawrulez
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
Samochód przejechał 327 tyś km na polskich drogach i padł silnik. Postanowiłem sobie kupić taki samochód z UK i przełożyć kierownicę
Nissan Primera III Sedan