Lista ocen Nissan Qashqai I Crossover (194) - Silnik

Na liście zabraknie 85 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~QQ
Crossover 2.0 140KM 103kW
Cichy,to jest zaleta.Mało elastyczny.Paliwożerny.W silniku coś stukało i nikt nie wie co.Nadmienię że Go już sprzedałem i nigdy więcej Nissana nie kupię.
~Kniprode
Crossover 1.6 115KM 85kW
Silnik jest największym plusem tego auta , co prawda 115 km to może mało ale jak 90 % jazdy to miasto to nic lepszego w tym modelu nie ma .
~GDZ
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
Mala pojemność tego silnika nie oznacza wcale, ze silnik nie nadaje sie do wyprzedzania..jest bardzo elastyczny..nie mam prawa miec do niego zadnych uwag.
~dadad0
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
3 x wymiana silnika - po prostu PORAŻKA!!! nissan to badziewie z prawdziwego nissana została tylko nazwa reszta to renault - nie kupujcie tego !!!!!
~Tomek
Crossover 1.6 115KM 85kW
Jak na taką masę i gabaryty jest ok. W sam raz do miasta, w trasie też nie jest najgorzej. Ocenę 5 dodaje ze względu łańcuszka który napędza ten motor
~mac
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
Silnik to najlepsza część tego auta, dynamiczny, z niezłym spalaniem. Jak jest zimny to od razu pracuje jak należy. Może troche głośniej ale tylko chwile.
~marko
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
Jak na silnik 1.5 ,106ps,240 nm i wage auta prawie 1.5 tony to po prostu rewelacja,obawiałem sie ze bedzie za słaby lecz jestem bardzo mile zaskoczony.
~michal_poblocki@op.pl
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
Auto jest wystarczajaco dynamiczne. Nie jest to rakieta ale w zupelnosci wystarcza do calkiem sprawnego porusznjia sie w miescie i poza nim.
~msulczynski@wp.pl
Crossover 1.6 115KM 85kW
Wszystko ok, choć słychac czasem nieco piskliwy odgłos turbiny przy wyzszych obrotach. Jak na te gabaryty silnik 1,6 radzi sobie b.dobrze.
Dziennik kosztów dla Nissan Qashqai I Crossover
6,8
8,3
11,9
~Tom
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
Silnik jest niezbyt duzy wiec szczegolnie poruszajac sie w miescie trzeba czesto zmieniac biegi. W trasie radzi sobie lepiej niz po miescie.
Nissan Qashqai I Crossover