Lista ocen Nissan Qashqai I Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW 2007-2011 (26) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~robko30
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
fatalnie, wytarta tapicerka siedzenia kierowcy po 50.000 km, lewarek skrzyni biegów zuzyty wygląda jakby przynajmniej 500.000 km przejechane, bluetooth do bani, zarówki przod do wymiany co 3 miesiące. ( zabawna historia z zarowkami - w serwisie po trzeciej probie poradzenia sobie z problemem zarowek stwierdzono ze powodem jest niska jakość zarówek które zmieniam, natomiast nie przyszło im do głowy że na 5 wymienioncych zarówek w ciągu 10...
~Jan Kowalski
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
Po pewnym czasie popałdały mi wszelkie czujniki w silniku. Trochę sprawa przebiegu wiec się nie oburzam. Jakieś czujniki pod pedałem mi padły i skrzynia rozblokowywać się nie chciała, na kierownicy raz czy dwa coś tak przestało działać. Usterek eksploatacyjnych nie liczę, bo wiadomo że jak się jeździ to coś tam w zawieszeniu paść musi. Ale żeby padł z powodu "kompletnego przerdzewienia" silnik wycieraczek? Tego nawet w ruskiej...
~ogi
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
jak na przejechane 5tys km (licznik 103 kkm), to zarówka spaliła sie przy tablicy rejestracyjnej... Jedyny mankament ktory mam - tak mi sie przynajmniej wydaje - to radio słabo zbiera fale, we wszystkich autach ktore mialem było dużo lepiej. Moze to wina radia lub anteny, nie wiem. Generalnie nie przeszkadza mi to bo słucham płyt ale jest to zauważalna różnica do innych aut...
~Włodzimierz9
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
Po 1 roku 7 napraw gwarancyjnych: - rura wydechowa uderzała w podwozie - kilka prób dokręcenia tylnej klapy bagaznika - naprawa prawe drzwi, lewe drzwi - przednia szyba cały czas hałasuje - rozetka lewych drzwi 2 razy odpadła, nissan nie uznaje jako usterka - lampka w środku odpadła krótko jak na japonczyka i wysoka cene wyjatkowo niedbałe wykonanie
~mac
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
Amortyzatory - wymiana po 22 tysiącach, strasznie waliły. Ale podobno nie miało to wpływu na bezpieczeństwo. Zamek tylnych drzwi - wymiana bo skrzypiał Teraz jest ok. Tylne zawieszenie to chyba kazdy nissan ma niedopracowane. (zamek tez bo juz tak mialem we wcześniejszym modelu.
~Jochny
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
wymiana żarówek w reflektorach-mission impossible samemu ściera się powłoka ramki wokół wyświetlacza radia, (podobno mechaniczna usterka :)))) korek wlewu do spryskiwaczy (lepiej trzymać i nie kłaść obok) jak spadnie to masakra z wyjęciem skóry-żenada wykonanie :)
~jarod69
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
Przez rok zapaliła się kontrolka poduszek - typowe dla qashqaia niełączenie kostki pod fotelem pasażera. Błąd można wygasić "z kluczyka" bez podjeżdżania na komputer a naprawić poprawiając wpięcie kostki. I raz spaliła się żarówka H7. Amen na cały rok.
~anddy
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
W zasadzie 4,5. Skrzypi fotel kierowcy (skóra swoją drogą ale stelaż dodaje swoje). Po za tym nic ale to jeszcze nowy samochód
~Bob budowniczy
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
Co chwile cos wyskakuje - mam go doscs ale musze nim jezdzic do czasu az skonczy sie umowa wynajmu.
Dziennik kosztów dla Nissan Qashqai I Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
7,7
~BOT Nispol
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
Nie działa drugi stopień szyby elektrycznej kierowcy (jednodotykowy), pewnie drobiazg, ale dotkliwy.
Nissan Qashqai I Crossover