Lista ocen Nissan Qashqai I (209) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 143 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jochny
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
mało dla pasażerów, po zainstalowaniu fotelika mój synuś gmerał mi po głowie nogami, auto na pewno nie rodzinne
~abukq@op.pl
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
Z przodu świetnie. Tył dla wyższych już gorzej. Bagażnik wystarczył na dwutygodniowe wakacje dla rodziny 2dorosłych+2maluchy.
~Barteczek
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
Mechanizm składanej rolety szklanego dachu kradnie za duzo miejsca nad głowami pasażerow z tyłu. Z przodu jest super.
~qashqai:)
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
Sporo miejsca, siedzenia wygodne. Wygląda na to że z tyłu troche gorzej(wg. mnie za mało pochylone) ale cóż, ja tam nie siadam..
~życzliwy przyszłym użytkownikom
Crossover 1.6 115KM 85kW
kolejna rewelacja, przecież to samochód o długości auta kompaktowego, tym samym dwumetrowcom na tylne siedzenia, wstęp niewskazany
~Damian
Crossover 1.6 115KM 85kW
Sporo przestrzeni dla kierowcy i pasażerów. Qashqai jest jednym z liderów przestronności.
~tomek
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
Auto dla pigmejów. Ciasno ,mało miejsca a jak ktos ma powyzej 180 cm to lepiej niech kupi cos innego.
~jarod69
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
Z przodu ok a z tyłu nie jeżdzę - ale miejsca niezbyt dużo na nogi dla pasażerów z tyłu. Dosyć mały bagażnik.
~AK66
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Tyle miejsca jakie auto - S klasa to to nie jest - ja mam 1,75 zm i dla mnie jest OK .
Dziennik kosztów dla Nissan Qashqai I
7,2
8,4
10,7
~Brzoza
Crossover +2 Facelifting 2.0 140KM 103kW
Dużo, na prawdę dużo miejsca (szczególnie, że mam wersję +2, ale z pięcioma fotelami). Po prostu świetnie.