Lista ocen Nissan Qashqai I (209) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 143 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~komar
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
Przestrzeń na przednich fotelach jest zadowalająca i niemożna się o nic przyczepić. Osobom siedzącym z tyłu może brakować jedynie miejsca na nogi.
~robko30
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
kierowca i pasazer przod - ok, tyl - slabo, malo miejsca i kanapa ustawiona zbyt pionowo, w dluzszej podrozy niewygodna. brak mozliwosci regulacji
~th_omas
Crossover Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Z zewnątrz wygląda większy niż wewnątrz bagażnik mały (wersja 4x4), 3 osoby z tyłu też za wygodnie nie miały (jedyny powód sprzedaży)
~SUV man
Crossover Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
Jest wystarczająco (mam 180 wzrostu ) mój brat przy wzroście 200 mówi że kiszka . Ale co mnie to obchodzi ? :-)
~Arczi
Crossover Facelifting 2.0 140KM 103kW
Przy wzroście 188cm jest dobrze. Mogłoby być trochę więcej przestrzeni nad głową. Z tyłu i z przodu dużo miejsca.
~Grzegorz z Warszawy
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
Trudno mi się wypowiadac bo oboje z żoną mamy poniżej 170 cm wzrostu. Dla nas OK ale dla wyższych osób pewnie będzie problem
~atomek0
Crossover 2.0 dCi DPF 150KM 110kW
W sumie duze auto a b.mało przestrzeni na bagaze. Wyższe osoby wala głowa w sufit.Na tyle 3 osoby sciesnione .
~rrybnikk
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Z przodu super, bajecznie się siedzi, i ta wysokość daje poczucie bezpieczeństwa. Z tyłu 4 osoby wygodnie będą podróżować.
~Picek
Crossover 2.0 140KM 103kW
Zarówno pasażerowie, i kierowca mają dużo przestrzeni dla siebie, a w bagażniku da się zmiescić wszystko co dusza zapragnie.
~Rybka
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
Sporo miejsca, nie ma na co narzekać, jedynie ustawiając fotel kierowcy trochę wyżej zawadzamy o podsufitkę. Ale tragedi nie ma.