Lista ocen Nissan Qashqai II Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW 2017-2018 (6) - Ergonomia

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~elwit
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
Wszystko na swoim miejscu, masa systemów wspomagających kierowcę, ale nawigacja jest z lat 90tych, mało responsywna, umieszczona pod kątem który sprawia, że słonce non stop się odbija od ekranu. Duża liczba małych schowków w których nic się nie mieści. Jedyny duży w podłokietniku, głęboki chyba do łokcia z portami USB. Pojemniki na napoje kiepskie, można się nieźle poparzyć jeśli ktoś kupuje dużą kawę w trasie.
~Filip
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
Mam dość bieda edycję więc wszystko mam pod ręką. Nie zależało mi na nawigacji i jakiś ekranach bo sam jestem analogowy. Za największy minus uznaję brak możliwości wyłączenia na stałe systemu start - stop.
~wujekgoodadvice
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
Trochę po japońsku trochę po francusku, wszystko pod ręką, do wszystkiego prawie przyciski fizyczne, więc ok. Jedynie to osobiście wolę ekran nawigacji powyżej nawiewów niż niżej.
~Andrzej
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
Niby wszystko jest mniej więcej ok. Ale ten wyłącznik auto stopu czy lane assist - pochowane w jakichś zakamarkach. Małe guziki przy ekranie no i sam ekran też taki nieduży.
~andrzejmarzec2
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
Wszystko pod ręką, sterowanie przyciskami zarówno przy kierownicy jak i na panelu głównym
~Machnica
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
Wszystko pod ręką. Wersja Acenya, jeszcze bez dużego ekranu, ale ja nie potrzebuje.
Nissan Qashqai II Crossover Facelifting