Oceny Nissan Qashqai II Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW 2017-2018

Nissan Qashqai II Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW 2017-2018 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Nissan Qashqai II Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW 2017-2018

~Filip
Nissan Qashqai II
Przesiadłem się z QQ pierwszej generacji przed liftingiem. Budżet pozwalał mi na zakup, albo używki na wypasie sprzed liftingu, albo skromniej po liftingu. Zrażony niską jakością zawieszenia modelu przed liftingiem wybrałem QQ II generacji po liftingu mając przekonanie, że wszystkie niedoróbki zostaną naprawione. Niestety tutaj się zawiodłem, wymieniając w półrocznym samochodzie na gwarancji akumulator (marka to lider w dziedzinie...
~Andrzej
Nissan Qashqai II
Bardzo rozczarowujący! Po raz pierwszy jeździłem crossoverem i tak jak się spodziewałem ta klasa aut nie ma sensu... Przynajmniej Kaszkaj nie ma sensu. Auto małe, ciasne, bagażnika prawie nie ma, a to co jest ma krawędź bardzo wysoko. Nie widzę żadnej przewagi nad kompaktowym kombi; widzę za to wszystkie niedostatki względem takiego kombi.
~Mullenkamp
Nissan Qashqai II
Jestem Bardzo zadowolony. Kupiłem do jazdy po mieście, trochę obawiając się silnika 1.2 - nie potrzebnie, sprawdza się bardzo dobrze. Dobra cena do jakości szczególnie na wyprzedażach pod koniec roku.
Dziennik kosztów dla Nissan Qashqai II Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
7,7
~andrzejmarzec2
Nissan Qashqai II
Samochód spełnia swoje oczekiwania, brak awarii, tylko tankować i jeździć. Użytkowany przez rok i przejechaniu 35k km zasługuje na swoje pozytywne opinie oraz poziomy sprzedaży
~Machnica
Nissan Qashqai II
Ogólnie jestem zadowolony. Kupiłem na wyprzedaży rocznoka 0 16 tyś taniej niż q cenniku.
Nissan Qashqai II Crossover Facelifting