Lista ocen Nissan Qashqai II (169)

4,1
~Bobski
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Silnik jak na swoją pojemność całkiem żwawy. Dopiero powyżej 120 km/h brakuje mu mocy. Szczególnie uciażliwe podczs jazdy autostradą gdzy trzeba wyprzedzać pod górkę. (Silnik)
~Crockett
Crossover 1.6 DIG-T 163KM 120kW
Idealne autko rodzinne, pełne kompromisów. Z jednej strony to zaleta, bo autko nie ma wad. Z drugiej strony autko niczym się nie wyróżnia i jest takie trochę nijakie.
3,2
~Maciej
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Autko robi świetne pierwsze wrażenie przez wygląd i jakość materiałów ale po dłuższej eksploatacji wychodzi liche wykonanie i niedoróbki przy projektowaniu.
3,2
~Jan
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Po około 40 tyś pierwszy rozdząd (dokładnie napinacz) Na gwarancji. Po kolejnych 20 tyś drógi rozrząd naszczęście również na gwarancji ( ale z centrali przyszła odpowiedź negatywna ale się upadłem że nie odbiorę auta i po około 2 miesiącach odebrałem naprawione ) Silnik bierze olej i to strasznie 3 litry między przeglądami. To jest skandal jeśli przy 60tyś jest tak pazerny na olej to aż strach pomyśleć co dalej. ( Osobiście uważam że silnik... (Silnik)
~gp1605
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Wstrzymywałem się z opinią aż do przejechania 100 tys. km Rocznie robię około 40 tys. km, tak więc trochę jeżdżę. Generalnie jestem zadowolony z auta, oczywiście ma swoje zalety i wady. Wady: słaby silnik, mały bagażnik, hałas powyżej 120 km/h. Zalety: wysoki komfort podczas jazdy, dobre wykonanie wnętrza, niskie spalanie, duży prześwit - można wjeżdżać na wysokie krawężniki.
~ssoryu
Crossover 1.6 DIG-T 163KM 120kW
Optymalny crossover - fajne gabaryty w sam raz do manewrowania w mieście, a równocześnie odpowiednie do wygodnego podróżowania w trasie.
~Bo
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Fajne, wygodne autko. Jestem do niego pozytywnie nastawiony i zadowolony. Wystarczający do normalnego użytkowania silnik 1,6 dCi. Słabszych silników nie polecam do tego autka - bo nie jeżdżą - nie ma czym przyśpieszyć. Auto mam nowe, więc nic się jeszcze nie zepsuło. Ale,... właśnie ale na tyle sprzedawanych egzemplarzy mogliby do końca spolszczyć menu auta i troszkę bardziej powinno być intuicyjne, jak również sam kokpit - trzeba się do...
~Paweł
Crossover 1.6 DIG-T 163KM 120kW
W stosunku do Qashqai I generacji mamy znaczący progres. Na uwagę szczególnie zasługuje poprawiona skrzynia biegów (bardziej precyzyjna), bardzo dobre wyciszenie auta, dobrze zestrojone zawieszenie (wersja 1.6 - tylne zawieszenie wielowachacz), oraz silnik 1.6 163 KM dający już przyjemność z jazdy. Dla niezdecydowanych pomiędzy 1.2. a 1.6 polecam jednostkę o wyższej pojemności. W mieście jednostki są porównywalne w swoich osiągach, ale na...
~Mariusz
Crossover Facelifting 1.3DIG-T 140KM 103kW
Zaskakująco dobry samochód w tym przedziale cenowym i w tym segmencie. Nie dopatrzyłem się do tej pory żadnych poważnych mankamentów. Gdyby poprawić precyzję skrzyni i prowadzenie w zakrętach oraz dołożyć z 40l bagażnika było by doskonale.
Dziennik kosztów dla Nissan Qashqai II
6,7
~andrzejmarzec2
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
Samochód spełnia swoje oczekiwania, brak awarii, tylko tankować i jeździć. Użytkowany przez rok i przejechaniu 35k km zasługuje na swoje pozytywne opinie oraz poziomy sprzedaży