Lista ocen Nissan Qashqai (550)

~rch52@wp.pl
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
Autko spełnie moje oczekiwania. Jeździ się nim bardzo przyjemnie.
~Igores
Crossover 1.6 DIG-T 163KM 120kW
W mieście i na trasie ok. Przy wiekszych predkosciach slychac szum ale uwazam ze na wieksze auto jakim jest, jest naprawdę dobrze!. Przy niskich prędkościach cicho! (Wyciszenie)
3,6
~Mib
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Dobrze przemyślany samochodzik przez producenta tylko trzeba obejżeć przed zakupem :), Ja trochę nie miałem czasu pooglądać i kupiłem przez telefon w zaprzyjaźnionym serwisie ale generalnie nie żałuję. Przesiadłem się auta trochę wyższej klasy i byłem świadomy, że QQ będzie "taniej" zrobiony i nastawiłem się na trochę gorsze wykończenie
~marko
Crossover 1.6 115KM 85kW
Tak jak się spodziewałem, delikatna jazda silnik super ekonomiczny, ostra jazda to gniecie w fotel, i troszkę głośny ale to normalne w Japończyku. Nissan zawsze robił świetne silniki, powiedział bym nawet że lepsze niż toyota (Silnik)
~Marek
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Jest coś w tym samochodzie, co sprawia, że chce się go mieć. Zanim go kupiłem, odbyłem jazdy próbne lub tylko dokładnie obejrzałem kilka podobnych samochodów. Koreańczycy: Hundai IX35 i Kia Sportage z zewnątrz wyglądają atrakcyjnie, ale w środku nie ma żadnego porównania, to poprzednia epoka. Twarde plastiki psują całe wrażenie. Nissan w tym względzie naprawdę zdeklasował konkurencję. Jedynie wnętrze Mazdy CX5 wytrzymuje porównanie, ale jest...
3,3
~robko30
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
najlepsze w tym samochodzie to silnik, latwo wkreca sie na obroty, mozna na nim polegac, nie zaskakuje, jak dla mnie do tej pory najlepszy diesel jakim jezdzilem ( wczesniej TDI Volkswagena i TDCI Forda ) (Silnik)
~qashqai:)
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
Jak na takie autko- doskonale. Jeżdżę i jeździłem mocniejszymi dieslami w wyższej klasie ale starałem się ocenic to autko z dystansu i wg. tego czego się po nim mogłem spodziewać. Wg. mnie to naprawdę dobry wybór. Świetny na nasze drogi, ekonomiczny,przyjemny w prowadzeniu, dość pojemny.Aha - z drobiazgów-Bluetooth w standardzie - gratulacje dla producenta
~mariusz
Crossover 1.6 115KM 85kW
Zalezy od gustu, mi się poprostu podoba. Przednie reflektory i tylne diody dodają mu elegancji, są ładne no i się nie przepalają( tył- ledy)( przód- led i soczewka)
~Graegorz
Crossover 1.6 115KM 85kW
bardzo udany samochod dla kobiety do jazdy miejskiej i na krotsze trasy (dobrze wyglada,latwy w manewrowaniu , ergonomiczny) byloby doskonale gdyby nie beznadziejny wybor tapicerek wnetrza, deski rozdzielczej(wszystko czarne jak dla emerytow)no i kolory nadwozia tez nie powalaja
~mulloc
Nissan Qashqai III
Crossover 1.3 DIG-T MHEV 158KM 116kW
Auto w porządku, biorąc pod uwagę kategorię SUV. Silnik wystarczający, dynamiczny, choć raczej nie dla osób z zacięciem rajdowym. Mógłby odrobinę mniej palić, w końcu to miękka hybryda. Wysoka jakość materiałów (wersja Premiere), przy porównaniu z niektórymi markami premium wypada podobnie a czasem lepiej. Funkcjonalne wnętrze.Sporo systemów asystujących i podwyższających bezpieczeństwo. Łatwe parkowanie. Zawieszenie przyzwoite, choć nie...
Nissan Qashqai