Lista ocen Opel Antara (39) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz z W-wy
SUV 2.0 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Radio (ustawienia stacji) resetuje się samo średnio 1 raz na tydzień. Wyświetlacz komputera sam przestawia się na język niemiecki średnio 2 razy w tygodniu. Fabryczy alarm już 2 razy nie reagował na próbę otwarcia z pilota w kluczyku, pomogło otwarcie drzwi kluczykiem, odpalenie auta,załączenie/ wyłączenie alarmu piloto-kluczykiem. Ciekawe że w trakcie zainicjowanego alarmu można odpalić silnik.
~kresowiak
SUV Facelifting 2.2 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
Nawala 1 rzecz: potencjometr pedału gazu. I ten cholerny DPF, ciągle trzeba wypalać. Co to za ekologia, jeśli zużywa się więcej paliwa? Przecież cząstki stałe to głównie węgiel, normalnie obecny w przyrodzie, a większe dawkowanie paliwa to więcej CO2 i... możliwe częstsze wymiany oleju, do którego część paliwa może spływać i go rozrzedzać.
~biabo@neostrada.pl
SUV 2.0 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
daszek nad ekranem komputera za krótki - odbija się w szybie przedniej na wysokości lusterka wstecznego co nocą jest fatalne, pierścienie ozdobne nawiewów bocznych odbijają się w szybach bocznych co daje złudzenie ruchu i w długiej jeździe jest nieprzyjemne, zbyt krótki daszek nad tylną szybą co powoduje, że jest ona cały czas zachlapana
~Sławek
SUV Facelifting 2.2 CDTI ECOTEC 184KM 135kW
Od razu zgłaszano wadę alarmu - to był prawdziwy koszmar pilnowanie samochodu, który budził sąsiadów. Czujnik odłączono (zamiast wymiany) i problem rozwiązany. Cieszę się, że nie zdemontowano mi silnika i skrzyni biegów, gdy krytykowałem głośność ich pracy.
~miro52
SUV 2.0 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
jestem dopiero w 2 m-cu eksploatacji więc trudno do czegokolwiek się przyczepić ,ale patrząc na jakość wykonania różnych elementów jestem pewny ,że nawet "drobiazgi" nie nawalą ( 4 lata jeżdziłem Vectrą i tam tównież nic mi się nie zepsuło )
~LinekPark
SUV 2.0 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Cieknące wężyki. Purchelki tu i ówdzie. Trzaski obudowy skrzyni. No duperele bez większego znaczenia. Z większością można jeździć. Sporo to estetyka.
~Tom
SUV 3.2 V6 ECOTEC 227KM 167kW
Jak wyżej. Auto nie psuje się. Jakieś tam nieistotne rzeczy, o których nawet nie pamiętam. Wymieniłem tylko sprawy eksploatacyjne oleje, filtry, świece itp.
~Doniec
SUV 3.2 V6 ECOTEC 227KM 167kW
W ciagu dwoch lat jedyny problem to yla niedomykajaca sie szyba (blad komputera) - 30min w serwisie, i przepalone zarowki w swiatlach cofania.
~ISO.GT
SUV 2.0 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Mam kilka problemów, ale myślę, że to faktycznie drobiazgi, ustawienie autoalarmu i blokowania drzwi, bluethoot w radiu nie chce się łączyć z moim telefonem

Usterki Opel Antara

Opel Antara – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~20ton
SUV 2.0 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
jak narazie z drobnych usterek to miałem problem z modułem oświetlenia że czesc przycisków na desce nie podswietlało.