Lista ocen Opel Antara (37) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tom
SUV 3.2 V6 ECOTEC 227KM 167kW
Akurat tu jest dla mnie doskonale. Auto nie należy do wielkich suvów, a mimo to ma całkiem sporą kabinę. Mam 190cm wzrostu i dużo miejsca dla siebie. Za mną też można usiąść wygodnie bez wbijania kolan pasażera w moje lędzwie:-) Oparcie tylnej kanapy regulowane daje możliwość dopasowania w miarę wygodnej pozycji. Jedynie bagażnik trochę mały, ale dla trzyosobowej rodziny wystarczający żeby zabrać spore bagaże na dwutygodniowy urlop;-)
~kresowiak
SUV Facelifting 2.2 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
Przestrzeń. Auto na 5 osób i każdy ma miejsce dla siebie. Wysoko. Bagażnik niestety nie za wielki, nawet można się zdziwić - "gdzie te gabaryty się podziały"? Na szczęście robi się dość spory po... wyjęciu koła zapasowego (dojazdówki) z wkładką. Nigdy się z tego nie korzysta, a tworzy się duży, płaski, regularny schowek na bagaż dość płaski (ok 18 cm), ale spory i np. wrażliwy na zgniecenie.
~LinekPark
SUV 2.0 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Super. Hiper. Ew., mega! Płaska podłoga, bez tunelu. Dość szeroko dla 3 osób. Siedzi się lepiej, niż w vanach, bo nie na podłodze i nogi są praktycznie całe podparte. Podłokietnik z przodu szeroki i nawet dość masywne osoby z przodu nie trącają się łokciami. Schowków sporo, uchywyty na kubki 4 i łatwo dostępne. Lekki minus za wąskie kieszenie w drzwiach.
~20ton
SUV 2.0 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
w samochodzie jest dużo miejsca dla kierowcy oraz pasażera, przy wzroscie 180cm mamy duze miejsca za kierownicą oraz nad głową, przy takim ustawieniu moge smiało usiąść za fotelem kierowcy i również kolana nie dobijaja do fotela, nad głowa również dużo miejsca.
~Romi
SUV 2.0 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Tu SUPER. Mam 190 cm i dużo w pasie, spokojnie mieszczę się z nie tylko z przodu ale również na niespotykanie wygodnej, regulowanej i wysokiej kanapie z tyłu. Tylne kanapy u konkurencji przypominają foteliki dla dzieci. Przestrzeń na nogi również więcej niż wystarczająca.
~miro52
SUV 2.0 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
rewelacja !!! mam 188 cm wzrostu ..pełno miejsca i z przodu i z tyłu. Pełny komfort jazdy...po 700 km trasie wysiadłem bez bóli w krzyżach i bez drętwiejących nóg co zdarzało mi się w Vectrze
~miki
SUV 2.0 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Mam prawie 190 cm wzrostu jest mi wygodnie gdzie bym nie siedział. Bagażnik mógłby być większy ale pod podłogą jest dużo schowków wiec można dużo rzeczy tam pochować.
~miki
~MS
SUV 2.0 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Mało miejsca na bagaże, samochód wielki a właściwie pasażer jak i kierowca komfort siedzenia uzyskują w wyniku wysokiego miejsca siedzenia, niż szerokiego czy długiego.
Dziennik kosztów dla Opel Antara
20,1
~ISO.GT
SUV 2.0 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Bardzo obszerny, z przodu i z tyłu nawet mój Teściu wsiadł i nie miał problemu, musi być ok, jest na prawdę DUŻY!