Lista ocen Opel Antara (62)

2,9
~biabo@neostrada.pl
SUV 2.0 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
zbyt mała moc do wagi auta, konieczne wejście na obroty przy ruszaniu na pochyłości, efekt - palone sprzęgło. mała moc na 2. biegu przy małych szybkościach. brak elastycznosci - auto gaśnie (Silnik)
~miki
SUV 2.0 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Fajne, ładne auto. Dobrze wyposażone i wygodne. Niezawodne.
~miki
SUV 2.0 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Fajne, ładne auto. Dobrze wyposażone i wygodne. Niezawodne.
2,7
~Sławek
SUV Facelifting 2.2 CDTI ECOTEC 184KM 135kW
Mój pierwszy diesel i automat, więc porównanie (nowa Antara kontra 15-letnia Leganza) pod względem komfortu i ekonomii wypada bardzo słabo. Nie jest to auto do jazdy miejskiej (zbyt duży) ani na dłuższe wyjazdy (zbyt głośny).
3,2
~mac
SUV 2.0 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Duży SUV z małym bagażnikiem. Dobre wyposażenie. Ładne auto z napędem 4x4. Auto w spadku więc jeżdżę inaczej kupiłbym jakiegoś sedana. Jestem II właśicielem
~Jack
SUV 2.0 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
piszę o aucie, którym jeżdżę od 6 lat i zmieniłbym je na podobne, gdyby miało trzy pełnowymiarowe fotele z tyłu i może większy bagażnik na wakacyjne wypady (potrzeby rodzinne). Z pewnością przyjemność z jazdy na długich trasach - wygoda dla całego ciała. Auto dynamiczne, solidne w konstrukcji - jeśli pójdzie na sprzedaż pozostawi nutę sentymentu i wiele pozytywnych wrażeń z jazdy dobrym autem. Nie polecam auta osobom, które potrzebują auta do...
3,5
~Piotr74
SUV 2.4 ECOTEC 140KM 103kW
Na zewnątrz i wewnątrz ok. Jak na wielkość i cenę mogło by być lepiej, szczególnie wewnątrz. Komputer pokładowy nie istnieje, ilość spalanego paliwa obliczam sam. Jak na pojemność 2.4 paliwa nie "je" tak dużo, w granicach 10-11 w trasie i do 14 w zależności od wolnych kierowców. Nic nie skrzypi, ale już po 58.000, gdu go kupowałem, już musiałem wymienić końcówki kierownicze. Max 160, więcej nie pójdzie, opory powietrza zbyt duże
~tim
SUV 2.0 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Auto stylistycznie nawet po 7 latach wzbudza zachwyt kształtem. Troszkę szczegółów by się zmieniło i większa siostra bliźniaczka obecnej MOKKI.
~medyk
SUV 2.0 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
..dla mnie extra...mam go od "nowości" kupiłem w salonie , od początku eksploatowałem go w/dł zaleceń książki serwisowej i teraz zbieram owoce...Antara jest świetna

Usterki Opel Antara

Opel Antara – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~TP
SUV 3.2 V6 ECOTEC 227KM 167kW
Sprawdzona i niezawodna jednostka, zmodyfikowana w stosunku do poprzednika o tym samym oznaczeniu i nieco mocniejsza. Fajnie brzmi, posiada przyzwoity moment obrotowy (Silnik)