Oceny Opel Antara SUV Facelifting 2.2 CDTI ECOTEC 163KM 120kW 2010-2015

Opel Antara SUV Facelifting 2.2 CDTI ECOTEC 163KM 120kW 2010-2015 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Antara SUV Facelifting 2.2 CDTI ECOTEC 163KM 120kW 2010-2015

~Karol
SUV Facelifting 2.2 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
Skrojony na miarę. Ładny. Zaskakująco dobrze radzi sobie w zakrętach, jak na SUVa. Stosunkowo cichy do 140 km/godz. Naprawdę niskie spalanie do 90 km/godz. Dobra wentylacja, wydajna klima, ogrzewane siedzenia, ciekawe schowki, auto-ściemniane lusterka zewnętrzne. Auto trakcyjnie i napędowo lepsze od BMW X3, choć stylizacja wnętrza BMW pasuje mi bardziej niż opla. Auto zdecydowanie niedocenione w Polsce, atrakcyjne zwłaszcza w wersji po FL -...
~Robert
SUV Facelifting 2.2 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
Niezawodne, pojemne auto skrojone na miarę dla rodziny 2+2. Dobry silnik, własności jezdne, rozsądne spalanie, ładny wygląd, solidne jak na te pieniądze materiały.Brak bajerów-dla mnie plus bo nic się nie psuje.
~kresowiak
SUV Facelifting 2.2 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
Gdyby nie zapychający się DPF... byłoby super. Do kibla z tymi pseudoekologicznymi patentami. Wrażenie ogólne? Bardzo dobre. Wózek komfortowy, żwawy, oferuje sporo miejsca. Dobre wyciszenie, duże poczucie bezpieczeństwa. Im więcej o tym aucie wiem tym bardziej je cenię. Choć nie jest bez wad.
~slawob
SUV Facelifting 2.2 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
Samochód niedoceniany w Polsce. Za słabo rozreklamowana naprawdę dobra wersja po faceliftingu. Za granicą oraz w szczególności w Stanach (Saturn Vue XE) jeździ nimi znacznie więcej kierowców. Wygodny krawężnikoodporny samochód rodzinny w trasę i do miasta.
Opel Antara SUV Facelifting