Lista ocen Opel Astra F Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW 1992-1997 (30) - Ergonomia

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robdegaw@op.pl
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Wkurza mnie brak kontrolki świateł mijania. Obsługa intuincyjna, wszystko tam gdzie trzeba. Nie trzeba szukać włącznika świateł awaryjnych jak np w vw. Wkurzająca półka na desce rozdzielczej, w zakręcie wszystko spada mi na podłogę! Dobre duże zegary, ale obrotomierz potraktowany po macoszemu. Szkoda.
~Krokiew
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Problem jest w wycieraczkach, ponieważ brak tempomatu do wycieraczek, i są 3 tryby prędkości wycieraczek. Bardo duży plus który nie raz ustrzegł mnie do wyładowania akumulatora, jest \"brzęczyk\" od zapalonych świateł po otwarciu drzwi.
~Krokiew
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Dobrze, prawie wszystko pod ręką, jak dla mnie to przycisk od świateł przeciwmgielnych lubi się chować za kierownica, ale to zależny jak kto siedzi.Na codzień się tego przycisku nie używa, wiec to nie jest jakaś straszny problem.
~SUNSEEKER
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
wszystko na swoim miejscu dobra jakość materiałów, przełączniki i pokrętła działają idealnie i precyzyjnie, sterowanie el. szyb dużo lepsze jak np. w volvo. ogólnie SUPER
~konio
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Jak na auto projektowane w pierwszej połowie lat 90 ubiegłego wieku ergonomia na wysokim poziomie po Niemiecku solidnie i prosto aż do bólu.
~Konio
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Mimo upływu lat auto ładne mam załozone lampy typu Lexus i pare innych dodatków i asterka wyróżnia sie z tłumu innych aut.
~domingoz
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
nie ma czego sie czepic - nalezy pamietac, ze auto zaczeto produkowac na poczatku lat 90-ch
~Nick
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Doskonały dostęp do wszystkiego tylko niewidać kontrolki ze świateł przednich przeciwmgłowych
~sław
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
jak w oplu poukładane po swojemu ,ale wszystko na miejscu oprócz włącznika ogrzewania szyby
~gibsonay@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Wszystko na miejscu, jedynie wlacznik tylnego swiatla przeciwmgielnego odrywa wzrok od drogi.
Opel Astra F Hatchback