Lista ocen Opel Astra F Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW 1992-1997 (31) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krokiew
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Raz pękł mi pasek rozrządu.zabrakło mi 15k km do wymiany. Skutek: 1.Wygjety popychacz zaworów, 2.Urwane zabezpieczenie popychacza, 3.Wymiana rozrządu z pompą wody(120PLN) Sumaryczna cena naprawy:680PLN Jak pisałem samochód trochę lat ma i niestety cześć się zużywają, nic nie jest wieczne. Zapraszam na stronę auta, tam można zobaczyć co i jak było wymieniane i kiedy.Części jak na samochód są tanie i bez problemu większość można dostać od...
~GreenArrow_1.4_MPI_82KM
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
po 180 tys pompa paliwowa do wymiany, od ok 180 tysiaca widoczne zapocenie uszczelki pod glowica, obecnie tj. przy 256 tysiacu delikatny wyciek, niedlugo trzebabedzie sie tym zajac dodatkowo po 250 tysiacach alternator odmowil wspolpracy
~SUNSEEKER
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
uszczelka pod głowicą, wymiana spreżyn amortyzatorów, sprzęgła, tłumik, łozyska amortyzatorów, 2 razy zawór recyrkulacji spalin w ASO,3 razy rozząd,bębny,czujnik temp od wentylatora, uszczelki wewnątrz skrzyni i miski olejowej.. chyba tyle
~misiek
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
automatyczna skrzynia biebów w kabriolecie zepsuła się w czasie jazdy bez żadnych ostrzeżeń, ręczna trochę skowytała zanim się zepsuło sprzęgło. silnik chodzi tylko czasami nie chce się uruchomić siada elektronika
~Robdegaw@op.pl
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Uwaga na poniedziałkowe modele! Znam takie które robią 300 tys bez remontu i takie które sypią się po 50 tys...Ja nie narzekam, śmiga póki co. Zurzycie oleju w normie, choć wydaje mi się za duże. Sprawdzę kompresję i będę wiedział.
~Paweł z Lublina
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Systematyczne przeglądy i wymiana (olej co 10 tys., pasek rozrządu co 60 tys.) oraz wymiana podzespołów które ulegają naturalnemu zużyciu gwarantują niezawodność
~Podembski2
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Tutaj ich praktycznie nie ma, a jeśli coś się zepsuje to zamienniki można kupić za grosze, ewentualnie jechać na szrot i tam się na pewno wszystko znajdzie:)
~FilipDre
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Taki przebieg i brak poważnych usterek, może to dlatego ,że moją Astre wyprodukowano w Niemczech.Podobno te składane w Polsce nie wypadaja juz tak dobrze.
~jkl_23@o2.pl
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Z poważnych usterek to termostat o ile jest to poważne. I niestety ale karoseria, a przede wszystkim tylne nadkola.
~Krokiew
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Jezeli chodi o blche to w oplu lubi zzerac okolice nadkoli tył i przód, progi i bagaznik.
Opel Astra F Hatchback