Lista ocen Opel Astra F Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW 1992-1997 (35) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robdegaw@op.pl
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Jak dla mnie bomba, jedno z najwygodniejszych aut w klasie. Duża ilość z tyłu w porównaniu np. ze sieną. Nie gniecie mnie w kolana deska rozdzielcza jak w skodzie, kierownica ma odpowiednią grubość. Pasażer z przodu nie narzeka na ilość miejsca, przynajmiej ja skarg nie słyszałem. Z tyłu też nie jest źle, nawet przy dość daleko odsuniętych przednich fotelach.
~Krokiew
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Dla mnie jako kierowcy to przestrzeni jest dużo i nie narzekam na brak miejsca.Pasażerowie tez nie narzekają.Ogólnie samochód pojemny,W bagażniku mam butle 60l LPG.Wiec samochód raczej przystosowany dla 2 os w dalekie wyprawy aby czuć komfort.W 3 os tez da rade ale już bagaże podróżne trzecia os musi mieć obok siebie na tylnej kanapie.
~Krokiew
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Fotel regulowany w 3 płaszczyznach, góra dól przód tył i oparcie.Miejsca jest dużo.Jest to wersja 3 drzwiowa i jedyny problem to ze pasażerowie wsiadający z tyłu muszą wsiadać po przez miejsce kierowcy lub pasażera.Wersja 3¨drzwiowa to raczej wersja kawalerska.
~Damian43215
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
w hatchbacku i w dodatku 3 drzwiowym duzo miejsca maja osoby z przody, chodz z tylu 2 osoby powinny byc zadowolone bo kanapa jest wygodna, tylko to wysiadanie nie nalezy do przyjemnych ale tak to juz jest z trzydrzwiowymi autami
~jkl_23@o2.pl
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Jak to w tej klasie. W przodu może być, tył dwie osoby w miarę wygodnie mogą podróżować.
~domingoz
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
cztery osoby zmieszcza sie bez problemow, bagaznik wystarcza do codziennej eksploatacji
~Nick
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Jest dużo przestrzeni tylko na głowe z tyłu przy zakrętach trzeba uważać bo idzie sie uderzyć
~Rafał Kraków
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
dla kierowcy w porządku przy odsuniętym fotelu, wygodnie się jedzie na dłuższych trasach
~Radek
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
auto przestrone wygodne miejsce kierowcy i z tyłu całkiem przyzwoicie jak na tę klasę
Dziennik kosztów dla Opel Astra F Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
9,2
~UG
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
przestrzeni dużo, zwłaszcza z tyłu, gdy nikt nie jedzie, z przodu powinno być trochę więcej
Opel Astra F Hatchback