Lista ocen Opel Astra F Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW 1992-1997 (37) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~martkm1@wp.pl MARCIN
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Pewne elementy do wymiany w układzie bo już nie tosamo prowazenie na zakretach wiadomo 136 tys. zrobiło swoje. Podstawa jakie masz opony, moj tesc na tez astre i szwagier. Ale ja mam lepsze opoy używam FULDA "13" kierunkowe bardzo obrze trzymają polecam lepiej dopłacic niz płacic ( przez opony miałem przykry incydent). Teraz kupuje tylko nowki. Wazne tez jest cisnienie 2.1 przod 1.8 tył takie ja stosoje.
~Krokiew
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Większych problemów nie miałem.Raz urwałem mocowanie drążka stabilizatora, i za specjalnie nie odczułem tego defektu, dopiero zauważyłem ten problem przy zmianie klocków hamulcowych.Samochód lubi pływać przy zakrętach,ale to kwestia opon a nie zawieszenia(opony Uniroyal 680).Jedynie do czego można się przyczepić to promień skrętu, czasami jest ciężko zawrócić na 3-y.
~Robdegaw@op.pl
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Lecą tulejki wachacza i łączniki stabilizat-norma. Zawieszenie raczej komfortowe. Układ kierowniczy całkiem dobry ale nie nadąża w szybkiej jeździe. Wspomaganie za wolno adaptuje się do większych prędkości-brak pełnego wyczucia, później "twardnieje" i jest ok
~Krokiew
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Auto jest bez wspomagania, wiec drgania wszystkie przechodzą na kierownice. Brak wspomagania nie jest problemem przy manewrowaniu, nawet można jedna ręka kręcić kierownice.
~GreenArrow_1.4_MPI_82KM
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
zawieszenia miekkie ale dobre na polskie dziury, przy szybkich i krotkich ruchach kierownica przy znacznej predkosci samochod buja sie jak szalony
~Rafal_wrc
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Jezdze rajdowo niemalze i jest dobrze. troche na zakretach za bardzo sie kladzie i juz chyba tego nikt nie wyreguluje. Zminilem amortyzatory na gazowe twarde.
~ErYk
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
dobry ... nawet gdy rozpędziłem auto do 205 km/h jechał prawidłowo ...tylko gdy często jedzie się po dzurach można napotkac usterke zawieszenia np.wachacz :/
~SUNSEEKER
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Komfortowy, ale przez to zbyt miękki.. dołów wogóle sie nie czuje, ale na zakrętach sporo się pochyla.. trzeba wyczuć. pozatym czasem głośny. ABS delikatny.
~Damian43215
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Akurat zawieszenie jest do wymiany (ale nie ma mocnych na polskie drogi) mimo to auto bardzo dobrze trzyma sie drogi w zakretach
~konio
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Prowadzi sie ok zawieszenie dobrze znosi polskie drogi mozna powiedziec neutralne i miękkie i twarde jednoczesnie.
Opel Astra F Hatchback