Lista ocen Opel Astra F Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW 1992-1997 (32) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robdegaw@op.pl
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
głośno przy większych prędkościach-kanciasta dość sylwetka (ale ładna!) w zakresie miejskich prędkości cisza. Przy przyspieszaniu dobiega do uszu miły pomruk, oczywiście nie ma co porównywać z V8, ale nie jazgocze jak to inne potrafią:)
~Krokiew
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Jak wcześniej wspominałem przy większych prędkościach (120km/h<) robi się głośno, ale znośnie.W moim przypadku pewnie jest to spowodowane brakiem mat wygłuszających.Ale przy 110km/h jest w miarę cicho.
~Krokiew
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Mam wyjęte wyciszenie komory silnika i w podlodze wiec ciężko mi się jest wypowiedzieć na temat wyciszenia, ale głośno tez nie jest.U mnie przy 120 już jest głośno ale do zniesienia.
~Swill
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
myśle, że jest oki do jażdy z prędkościami rzędu 180 się nie bardzo nadaje (ale tyle spokojnie moje sobie jedzie w 4 osoby odziwo) a do 140 km/h jest super
~martkm1@wp.pl MARCIN
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Cicho pracuje silnik. Dopiero po 150-160 aje znac. A ładnie gra muzyka w lanosach blachy słychac a tu cisza naprawdę fajnie gra radyjko i orginalne głosniki
~domingoz
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
oj lubi byc glosno, szczegolnie jak do odglosow silnika dolacza sie skrzypiace elementy plastikowe:)
~pawgus@op.pl
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
przy jeździe w miare na stałych obrotach 2,5-2 tys. jest oki; przy wyższych obrotach zaczyna hałasować
~FilipDre
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Przy wyższych prędkościach obrotowych silnika jest nieco zbyt głośno.Tu GolfIII ma przewagę.
~Damian43215
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
silnik jak na swoj wiek pracuje cicho, jedyne co teraz sie obudzilo to łożysko;/
~konio
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Powyzej 120km\\h robi sie ciut głośno ale ogulnie autko dobrze wyciszone.
Opel Astra F Hatchback