Lista ocen Opel Astra F Hatchback 1.6 i 75KM 55kW 1996-1998 (191) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 240 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fdfd
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Czasem problemy ze wstecznym, a przy długiej jeździe w korku, jedynka "wyskakuje" i trzeba dodawac wiecej gazu.
~Maciej Józefiak
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
I znów to samo. gdyby nie to ze powyzej 4500 obrotow silnik wyje i w sumie nie ma juz zbyt mocy bylo by cudownie.
~jaca781@wp.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
NO COZ NIEZBYT CIEKAWA MAM PROBLEMY Z 2 NIE WCHODZI,ALE TO NOTORYCZNY PROBLEM MAM KOLESZKE KTORY MA CORSE I TEN SAM PROBLEM
~condor
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
bardzo dobrze wchodza biegi na poszczegolne poziomy, w moim firmowym berlingo z 2001 r.biegi wvchodza jak w ursusie c360
~cinol90
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Może akurat ja tak trafiłem, ale biegi działają bardzo dobrze. Nie ma problemów ze szybką redukcją biegów ; )
~sulek
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Raczej nie było problemów. Kiedyś wymieniłem taki mały łącznik (10zł) jak nie chciała wchodzic jedynka
~Maroqo
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Czasami problemy z wrzuceniem 1 biegu, czasami również i wsteczny szwankuje, z pozostałymi nie ma problemów.
~ZONQ_MZ - członek społeczności aWc
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Niestety skrzynia dostaje tylko 3 gwiazdki. Biegi pomimo regulacji lewarka potrafią \"wchodzić\" ze zgrzytem.
~morlok79
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Chodziła płynnie bez zgrzytów. Nie ma się do czego przyczepić. Raczej przełożenia nastawione na trasę.
~sulek
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
wszystko działa, chociaż ostatnio mam czasem problem z wrzuceniem 2-ki, wiec dlatego 4
Opel Astra F Hatchback