Lista ocen Opel Astra F Hatchback 1.6 i 75KM 55kW 1996-1998 (177) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 254 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawell284@o2.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
WERSJA BEZ WSPOMAGANIA!!!ALE ZAWIESZENIE NA POLSKIE DROGI IDEALNE.TROCHE ZA DUZO BUJA!
~Kornel
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Na kiepskiej drodze ktore stanowia 70% drog jest niezaciekawie. kazda dziura, nierownosc jest odczuwalna
~MaSa
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Auto prowadzi sie super, idealnie trzyma sie drogi (oczywiście jak mamy sprawne amortyzatory)
~Tomoto
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Jest w miare dobrze, rajdówka to nie jest ale za to nie zaskakuje, prowadzi sie pewnie
~biboy-darek
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Ja mam zawieszenie troszke twardsze tak,że trzyma sie zdrogi i wchodzi w zakręty bez rzadnych wychyleń.
~Jarne
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Jak dla mnie za miękki. Ale wcześniej miałem VW wiec to może kwestia przyzwyczajenia. Zależy co kto lubi.
~Jacek Lasman
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
na zakretach przy wiekszej predkosci-duze przechyly,ale daje sobie rade z naszymi dziurami i niezle je tlumi
~marny
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Przy miękim zawieszeniu buja sie w zakretach ale w duzych predkosciach. W małych jest ok.
~trybun ludu
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
ja mam zamontowane utwardzone amortyzatory więc auto trzyma się drogi jak rozdeptana żaba.
~max-kar
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Przejechałem nią 230000 km., głównie Polska-Holandia ale i dużo po mieście się tłukłem, nie mam zastrzeżeń.
Opel Astra F Hatchback