Lista ocen Opel Astra F Hatchback 1.8 i 90KM 66kW 1991-1994 (88)

3,5
~batman.foto@gmail.com
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Generalnie bardzo fajne auto, dobre dla kogoś, kto szuka niedrogiego samochodu o w miarę współczesnej linii nadwozia i przede wszystkim bezawaryjnego. Astra nawet jeśli się o nią nie dba właściwie się nie psuje, poza drobnymi wymianami zużywających się podzespołów, typu filtry i klocki hamulcowe. Silnik w wersji 1.8GT jest mocno nieekonomiczny, ale za to bardzo dobrze współpracuje z instalacją gazową i ma dość przyzwoite osiągi. Auto jest...
~EllFuerte
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
ogólnie auto super. Moim zdaniem jest to dużo lepszy wybór jak np golf III. Opel tym modelem przekonał mnie do siebie i następnym samochodem też będzie opel astra 2 lub vectra b
~RedSoon@op.pl
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Za 2000 - 2500 zł można kupić przyzwoitą Astrę, nie sugerujcie się rocznikiem tylko stanem technicznym i wizualnym.
~da_mann
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
kalsyczny sedan z wszystkimi jego zaletami, a z tym silnikiem powoduje ze nie trzeba się wlec (nawet mając komplet osób) a przy tym spalania na poziomie silników 1,6. Polecam każdemu. Jedyne co może przysparzać problemów to oplowskie rdzawki- ale u mnie akurat ten problem się nie pojawił
~Voodz
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Mocna 4. Polecam każdemu kto szuka auta wygodnego, szybkiego i niezbyt drogiego w eksploatacji.
3,8
~Ready
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Z rdzą można sobie poradzić jeśli auto nie jest mocno skorodowane, trochę pojeździ, ale trzeba pamiętać,że swoje lata już ma. Tragedii nie ma. W miare wygodne, fajnie przyśpiesza.
~Piotrek juhas@stj.krakow.pl
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Większość km. zrobiłem na trasie. Samochód NIGDY mnie nie zawiódł. W 2005 roku był w Chorwacji na wyspie Cres, w 2006 r. na Sardynii oraz we Włoszech (prawie 5 000 km. w 14 dni) . Nie liczę bliższych wyjazdów na Słowację i Węgry. Bardzo prosty i wygodny w obsłudze, jak już coś się zepsuje, da się niskim kosztem naprawić. Silnik prawie nie bieże oleju. Warunkiem długowieczności tego auta jet jego regularna obsługa: olej/f.oleju-co 15 tys.km,...
3,2
~mikplay@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Za najwiekszy minuz uwazam podejscie fabryki do klienta. Ujme to tak: wiele usterek w poprzednim modelu (Astra 1 lub F jak kto woli) mona byo naprawic domowymi spodobami (mysle to o np czyszczecniu silnika krorowego biegu jalowego czy czyszczeniu zaworu recyjkulacji spalin EGR) w Astrze II przy awarii tych podzespolow trzeba je wymienic na nowe, bo nie ma mozliwosci ich rozebrania. Ponadto, pojawia sie wiele usterek z innych samochodow Opla...
~jarzab
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
zabezpieczyłem tylne nakola i jest ok nawet ładny wygląd mam "heczbeka" przyjemna i wygodna fura, dzięki ostatniej stłuczce z Autocasco naprawiłem cały samochód (zabezpieczyłem) jeżeli chodzi o blachy i na nowe oponki starczyło
4,1
~krzysiek
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Dobre autko jeśli się o nie dba. Wiadomo leci blacha itp,ale koszt zabezpieczenia podłogi i profili zamkniętych oscyluje w granicach 350 zł, także nie ma co narzekać:)
Opel Astra F Hatchback