Lista ocen Opel Astra F Kombi 1.4 i 60KM 44kW 1991-2002 (20) - Ergonomia

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fux
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
Wszystko jest na miejscu. Niestety stojaki na kubki w pokrywie schowka są przeznaczone chyba dla dzieci. Nie mieszczą się tam duże napoje z Maca. Mniejsze się wywracają na zakrętach - są za płytkie. Brakuje uchwytów na napoje z tyłu. Natomiast bardzo przyjemne są uchwyty na reklamówki w przedziale bagażowym. Dzięki temu nic się nie wala po bagażniku nawet podczas ostrej jazdy. Szkoda tylko, że znajdują się one tylko z jednej strony. Plusem...
~Grzesław
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
Wszystko intuicyjnie ułożone, moja wersja to wersja mocno podstawowa. Na wyposażeniu poduszki powietrzne, wspomaganie kierownicy oraz lakier w pięknym zielono - perłowym metaliku. Brak obrotomierza irytuje na początku, ale to przecież nie wada. To taki model. Niemiecka solidna ergonomia, niestety w polskiej fabryce traci na jakości wykonania, ale nie jest to limuzyna.
~Polski Traker
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
Cóż to pojęcie bardzo szerokie,ten model może nie rozpieszcza ale jestem z niego zadowolony,miejsca dla siebie mam dosyć a pasażerowie też się nie skarżą.Aha Duży plus za bagażnik Astra 2 czy 3się nie umywają.
~Komar
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
Auto jest wiekowe, tak więc ergonomia też z minionej epoki, ale solidnie, prosto i funkcjonalnie. Zawsze brakowało mi z wyposażenia obrotomierza :-)
~zullo
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
Wygodne fotele, sporo miejsca na drobiazgi, jest gdzie postawić kawę podczas jazdy. Znakomity, ustawny,pojemny i łatwy do załadunku bagażnik.
~pipeno@o2.pl
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
ergonomia, wporządku, schowek troche badziewny i włacznik oświetlenia w kabinie, pozatym ujdzie
~wilku00034@wp.pl
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
Autko proste, nieskomplikowane i wszystko jest na swoim miejscu.
~adi
przy moim wzroście 192cm,mało miejsca za kierownicą ale idzie się przyzwyczaić
~Ciacho (ciacho1987@o2.pl)
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
Zależy od dnia i nogi. Czasem dużo ale przeważnie bardzo mało pali koło 6 litrów.
~valve
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
Deska rozdzielcza przejrzysta, przełączniki w zasięgu... cóż wszystko ok
Opel Astra F Kombi