Lista ocen Opel Astra F Kombi 1.6 i 75KM 55kW 1996-1998 (49) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pietrek
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
W klasie kompaktów nie da się stworzyć większej przestrzeni. Ilość miejsca w kabinie wystarcza dla rodziny, bagażnik jest duży (500 l) i bardzo ustawny (nadkola nie wnikają w przestrzeń bagażową). Fajne są schowki na apteczkę i części pod tapicerką bagażnika - pomagają utrzymać czystość.
~leniwiec
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
W aucie jest dużo miejsca dla wszystkich pasażerów i ich bagaży. Zapakowanie się na miesięczny wyjazd z żoną i półrocznym dzieckiem nie stanowi problemu. (na ten wyjazd chyba tylko naszego zlewu ze sobą nie zabieraliśmy;)
~KArol
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Z przodu miejsca jest całkiem dużo ale ciężko jest znajeźć dobrą pozycję za kierownicą przydała by się regulacja kierownicy ja mam 185cm. Z tyłu jest ciasnawo w golfie 3 jest więcej miejsca
~marko556
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Bardzo pakowne auto. Za tą cenę pod tym względem jest to bardzo dobry wybór. Z przodu dużo miejsca, z tylu dla trzech osób nienajgorzej. Bagażnik bardzo duży. Po złożeniu tylnej kanapy jest ogromny.
~Dziadek
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Kierowca i pasażer mają wystarczająco miejsca aby komfortowo podróżować, gorzej jest z tyłu, mało miejsca na nogi. Ale nie jest źle; przeciętna ilość miejsca jak na samochód klasy Compact.
~Kretul
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Jak dla mnie bomba - w porownaniu z jakims mniejszym autem siedzi sie jak w krążowniku (mam 182 cm wzrostu i nie musze opierac kierownicy na kolanach ;)). Pasazerowie tez nie narzekaja.
~E S astra
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
mało miejsca, brak reg kierownicy góra-dół i przód-tył <- dla wysokich bardzo ważne bo źle sie jedzie z maksymalnym fotelem do tyłu i wyciągnietymi rękami do przodu.
~RatMan
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Fotel kierowcy po 12 latach już trochę \"oklapł\" ale przy wzroście 186 cm nie narzekam - Z tyłu mogło by być ciut więcej miejsca na nogi ale w końcu to kompakt...
~Michał
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
dużo miejsca z przodu dla pasażerów i z tyłu również (szczególnie dzużo miejsca na nogi, biorąc pod uwagę klasę kompakt. Bagażnik (w kombi) 500 litrów, najlepszy wynik w klasie
~Załamany
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Miejsca trochę więcej niż w maluchu, samochód dla ludzi poniżej 170cm wyżsi jazda z kierownicą pod brodą. Miejsca na góra 4 osoby więcej to wyczyn.
Opel Astra F Kombi