Lista ocen Opel Astra F Kombi 1.6 i 75KM 55kW 1996-1998 (38) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacek23
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
bardzo niskie koszty utrzymania zarówno paliwa zwłaszcza przy lpg no i tanie części zamienne naprawde przy średnim dbaniu o te auto koszty urzytkowania są rzekłbym symboliczne bo np. komplet sprężyn na tył i amortyzatorów można kupić Nowe za 200zł to przecież nicość przy innych autach
~mixol_S
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Za tą cene naprawde kombi warte uwagi, najlepsze w swojej klasie, jest lepiej wyposażony od konkurencji, silniki ma na poziomie, cześci są tanie, jedyny minus to oplowska blacharka, jak ją zaniedbasz to później brzydko wygląda.
~Kretul
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Biorac pod uwage spalanie oraz cene jaka za nia zaplacilem to wychodzi na ocene dobra. Po prostu auto warte bylo swojej ceny (sprowadzone z Holandii), ale nie byla to ani wielka okazja ani szczegolne zdzierstwo komisu - ogolnie OK.
~Jan B.
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
przy tych cenach paliw i serwisu najlepsza, polecam też astrę 2 z tym silnikiem + LPG, żadnych innych ecoteków czy turbodiesli, no może 1.7DTI od pierwszego właściciela i z przebiegiem do 150.000km
~Dziadek
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Za cenę, w jakiej te samochody są dostępne na rynku, nie widze innego auta spełniającego oczekiwania zarówno młodego kierowcy jak i rodziny, dla której ważna jest funkcjonalność pojazdu (kombi)
~msd2@op.pl
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
tu to się powtórze taniutko części .. mało pali owszem przy klimie to mocy malutko ale zrodziną to się nie pędzi choć wyprzedzanie przy pełnym aucie i klimie to mordęga
~Arek
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Polecam!!! Auto niezawodne, komfortowe i ekonomiczne. Części tanie i praktycznie każdy warsztat go naprawi. Gdyby ktoś chciał założyć gaz to zrobi to już za 1300 - 1500 zł (1600, 8V).
~M.J.
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
za niewielkie pieniądze (7200)można kupić naprawdę dobre auto z klimą,moje akurat było dopiero miesiąc w kraju więc nie zostało wybite na naszych drogach,
~KArol
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
To jest najlepsze w tym aucie za bardzo małe pieniądze całkiem przyzwoite auto z lat 90. Tanie w utrzymaniu, z ładnym wnętrzem.
~luki0170@wp.pl
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
stosunek jakosc/cena idealna jak juz wspomnialem za niewielkie pieniadze auto z dobrym wyposazeniem i w dobrym stanie technicznym
Opel Astra F Kombi