Oceny Opel Astra F Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW 1996-1999

Opel Astra F Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW 1996-1999 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Astra F Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW 1996-1999

~Piotrek89
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Samochód wart ceny. Nie wiem czy dostałbym coś równie taniego w eksploatacji(serwis) za 6-7tys, a jednocześnie równie sporego, wygodnego i w miarę dynamicznego. Auto ma swoje lata więc powinno się psuć co raz częściej, na szczęście tak się nie dzieje. W następnym tygodniu wstawiam sekwencję LPG, więc jak łatwo się domyślić zamierzam jeszcze Astrą trochę pojeździć:) Auto zaskakująco szybkie - leciałem nią ponad 170,a pedał jeszcze nie był w...
3,8
~mtomcio
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Samochód bezawaryjny jak na opla blacharka w dobrej kondycji. Jestem w posiadaniu 9 lat i nic z tym autem nie trzeba robić poza wymianą płynów i oleju. Dynamiczny jak na swój wiek aczkolwiek paliwożerny.
3,7
~BisMark
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
W zasadzie powinno być co najmniej dobrze, ale Astra F ma dwie podstawowe wady - jest 1. NUDNA i 2. NIJAKA Technicznie ciężko się przyczepić (może z wyjątkiem skrzyni biegów), ale wrażenia artystyczne... licho. Przymierzam się do zmiany, ale na coś bardziej oryginalnego. Rover 75?(klasa) Lancia Lybra? (nieprzeciętność)
~pyby@wp.pl
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
oceniam go jako dobry bo wiem ze to tylko dupowoz. auto ktore ma jezdzic i sie nie psuc a jesli juz to czesci musza byc tanie. auto wlasciwie bez charakteru, raczej narzedzie pracy :) generalnie drazni mnie to, ze niczym sie nie wyroznia. jest po prostu dobre. bardzo dobre.
~KuKoC/kukoc86@poczta.onet.pl
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Samochód ma ładny wygląd ale tylko w wersji Sedan :D + lakierowane lustereczka i zderzaki:-) W środku też nie najgorzej :-)Polecam samochód studentom takim jak ja:-) Jedyny minus to pojawiające punkciki rdzy :/ Jak narazie mało widoczne.Przez 10 lat garażowany teraz już niestety nie i zaczną się problemsy:( Ale bede walczył z rudym :D.Jak na pierwszy samochód to niezły szpan:D.lepszy od Golfa 3 i Audi 80 B4 według mnie
~pike22
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Lubię swoją asterkę i nawet po kilkunastu latach ładnie utrzymany sedan może się podobać. Tylko dlaczego pożałowali w mojej \"bieda wersji\" wspomagania kierownicy, tego nie zrozumiem nigdy.
4,1
~pawel04
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Autko ma sympatyczny wygląd i co najważniejsze jeśli chodzi o silnik rzadko się psuje
4,1
~michalt1991@gmail.com
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Nie moge narzekać wystarczy dbać i naprawiać wszystko gdy tylko wystąpi awaria a auto sie odwdzięczy
3,6
~grzegorz
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
ogolnie wiecej wad niz zalet. ale polecam samochod bo niejest zly. ale drugi raz bym go nie kupil
3,2
~gugar
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Dobre przeciętne auto, dosyć niezawodne. Awarie nie nadszarpną mocno portfela. Łatwe w naprawie, dużo tanich i ogólnodostępnych części zamiennych. przy zakupie zwracać uwagę na korozję.
Opel Astra F Sedan