Lista ocen Opel Astra G Coupe (30) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~x16xe@poczta.fm
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Porównując Coupe do innych Astr jest to różnica kilku tysięcy zł, nie kazdy zna Coupe dla nie których nie stanowi to różnicy , lecz coupe czy cabrio byly bardzo bogato wyposazone ale trudno znaleźć w pełni wyposażoną a jesli juz znajdziemy to dużo drożej od standardowych wersji jednak warto wydac pare złotych więcej , choćby na wersje wyposażoną w reflektory ksenonowe , które dają nam doskonalszą widoczność aniżeli zwykle żarówki....
~Gieniek
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
w brew pozorom stosunek ceny do tego co oferuje auto jest bardzo dobry nie wiem o żadnym aucie w takich skromnych pieniądzach co oferuje 200 koni w serii , a do tego jak ktoś wie co i jak pasuje od zwykłego wolnossącego silnika 2.0 to można to serwisować i naprawiać za grosze co jest rzadkością przy takim silniku
~super zadowolony
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Co tu duzo pisac. Niech ktos mi znajdzie w tej cenie samochod o podobnych osiągach z podobnego rocznika! NIE MA!! bmw? wciąga nawet bwm 3 coupe 330 e46 ;), e46 330d tez lekko:), nowe bmw530d tez dostało pare razy. Honda accord type R wczoraj dostala o kilka długosci. Dostałem natomiast od jaguara XKR..:P ale to nei dziwota ;).
~daro_red
Coupe 2.2 DTI 125KM 92kW
tempomat, automatyczna klima, skóry, podgrzewane siedzenia, wiele systemów jexdnych, za to trzeba zapłacić bardzo wiele w salonie. ale na rynku wtórnym warto kupić takie auto za połowę ceny, naprawdę przyjemność z jazdy niesamowita, małe spalanie , no i wzrok ludzi patrzących z chodnika - bezcenne:)
~Grzesiek
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
Nie bardzo wiem co tu napisać bo ja kupiłem swoje auto za 6000z od pierwszego właściciela do konca serwisowane w aso z książką ,garażowane itp Poza tym trafiłem pierwszy poliftowy egzemplarz sprzedany w pl :) Jak dla mnie rewelacja (auto kupiłem od dobrych znajomych)
~Jacoby
Coupe 1.8 16V 116KM 85kW
Widziałem wiele innych aut, które mają o wiele lepsze wyposażenie w tej samej cenie, lecz Astra ma swój urok. Cena tego auta jest dosyć wysoka jak na jakość. Z resztą w każdym sportowym aucie jest podobnie, więc nie ma w tym nic dziwnego
~lkserwis
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
2.5v6 forad zbyt paliwożerny, 3.0 v6 peugota dobry ale strsznie ciezki i pali wiecej, celica 7 genaeracji 192 konie ciagnie tylko gora, diesel? jaki? za 20tys mozna miec sportowe i w miare oszczedne auto oczywiscie w tym silniku z20let
~rodrick
Coupe 1.8 16V 116KM 85kW
Jak za tak niską cenę można dorwać auto które jest bardzo dobrze wyposażone i to w dodatku Coupe z krwi i kości, nie wiem czy jest dla tego jakaś alternatywa. Może 406 Coupe.
~Bertone świony
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
cena nie ejst zła okolo 20-30tyś za egzemplarz z fdobrym wyposarzeniem navi skóra, podgrzewane fotele dobre auto dla kozaczka ale tylko zloty i niebieski kolor;p
Dziennik kosztów dla Opel Astra G Coupe
10,5
11,1
~rodrick
Coupe 2.2 16V 147KM 108kW
Za 8-10 tysięcy dostajemy Coupe które ma fajny silnik, fajne wyposażenie, duży komfort, dużo miejsca i do tego taką linie, czego chcieć więcej ;)
Opel Astra G Coupe