Lista ocen Opel Astra G Hatchback 1.6 8V 85KM 63kW 2000-2004 (39) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Hatchback 1.6 8V 85KM 63kW
Auto szerokie, z miejscem na łokcie, spokojnie dało się też wrzucić jakieś jedzenie pomiędzy przednie siedzenia, bez zapchania całej przestrzeni przeznaczonej na prawą kończynę. Stosunkowo mało miejsca na kolana, mimo że jestem nieduży, to i tak zawsze kolano spoczywało w jedynej możliwej pozycji. Pasażerowie z tyłu mieli trochę miejsca, ale trzech choć trochę przypakowanych kolegów to było za dużo, żeby mówić o komforcie.
~Djuczek
Hatchback 1.6 8V 85KM 63kW
Jeżeli chodzi o przestrzeń w astrze w hatchback'u jest ogromna. Wysoka, duża osoba (jak ja) za kierownicą ma bardzo dużo miejsca. Fotel pompowany i dość blisko podjeżdżający nawet i dla mojej malutkiej narzeczonej pasuje. Dla pasażerów miejsca jest tyle że nie jedno kombi się kryje !
~bikepromotor
Hatchback 1.6 8V 85KM 63kW
Przestrzeń podobna jak w tym segmencie, czyli przeciętnie. Myślę, że Astra niczym się tu nie wyróżnia od Focusa, czy Golfa. Z przodu oczywiście bardziej niż wystarczająco, z tyłu w porządku nad głową (mam 182 cm wzrostu), na nogi przeciętnie.
~W.S
Hatchback 1.6 8V 85KM 63kW
Po prostu tyle miejsca jak w tej wielkości samochodzie powinno być. Z przodu zmieści się chyba każdy, a z tyłu wiadomo raczej dwie osoby na szerokość, nogi też się zmieszczą jeśli z przodu nie będzie siedział wielkolud-samolub.
~keicam
Hatchback 1.6 8V 85KM 63kW
no przestrzeni to dla mnie jest duzo, ostatnio zmiescilo mi sie: 1 fotel biurowy w paczce , 8 krzeseł biurowych nie skladanych, roznie drobiazgi i jeszcze do tego 4 osoby dorosłe. troche ciasno bylo ale jakos sie jechalo 50 km :)
~JaKum
Hatchback 1.6 8V 85KM 63kW
Bardzo dobrze. Przeważnie jeżdżę sam, jednak nawet przy wyjazdach w 4-5 osób na wakacje, miejsca nigdy nie brakowało. Pojemny bagażnik, w środku też dużo miejsca, nawet na szerokość.
~stavroz
Hatchback 1.6 8V 85KM 63kW
przy moim 185cm wzrostu wystarczająca by się odnaleźć za kierownicą, z pasażerów nikt się nie skarżył, bagażnik przeciętny poprzednia astra F sedan miała jednak sporo większy
~Hory
Hatchback 1.6 8V 85KM 63kW
Mam ok 185cm wzrostu i mieściłem się (także z tyłu) chodź przy wysokiej osobie z przodu pasażer na tylnej kanapie może odczuć ubytek na komforcie.
~ilona.wawa@wp.pl
Hatchback 1.6 8V 85KM 63kW
mam wersję 3/d i jestem mile zaskoczona przestronnym wnętrzem jak na ta klasę auta, pasażerowie jadacy z tyłu mają naprawdę sporo miejsca
~Piotschki
Hatchback 1.6 8V 85KM 63kW
Zarówno na przednich fotelach jak i tylnich sporo miejsca. Naprawdę wysokie osoby będą miały problem z tyłu z głową lub kolanami.
Opel Astra G Hatchback