Lista ocen Opel Astra G Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW 2000-2004 (30) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Świcci
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Kupiłem Asterixa z tym silnikiem ze względu na pozytywne opinie kierowców oraz dlatego, iż szukałem auta oszczędnego.Tutaj ISUZU pokazuje swoją klasę. Masakrycznie oszczędne auto, u mnie spala po mieście niecałą 5!! trasa do Warszawy 4,7 z klimą!! (max.140 km/h). Duża liczba zamienników, a i oryginalne części GM nie są drogie. Jak narazie wymiana oleju Mobil 1 - 160 zł co 10,000 km, 4 żarówki H7 - 18 zeta/szt., poza tym paliwo ok.5l/100 km -...
~Wojtek
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Średnio pali mi 5 litrów +/- 0,5l na 100 kilometrów i to jest reguła niezależnie czy szybko, wolno miasto czy trasa (zwykle moja droga stanowi kombinację tych wariantów) Dodam że zawsze tankuje auto do pełna i wtedy obliczam spalanie po ilości przejechanych km. Przesiadłem się z dwulitrowej benzyny więc jak dla mnie bomba tam spalanie potrafiło wahać się między 7 a 14 litrów. Ceny części niskie, duża ilość zamienników.
~Pawel
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Silnik 1.7DTI to gratka dla tych ktorzy duzo podrozuja lub lubiacych oszczedzac. Nawet zimowa jazda w cyklu miejskim nie bedzie bardzo drastyczna dla portfeli. Zuzycie paliwa waha sie od 4.5litra przy oszczednej jezdzie na trasie do 6.75 przy zimowej jezdzie na swiatlach w cyklu miejskim. Niemniej jednak odkad mam to auto czesciej wybieram sie na dluzsze wycieczki z rodzina.
~Prezes
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Jeżeli chodzi o spalanie to BAJKA jakich mało !!! Na pełnym baku po mieście robię bez problemu 900 km przy dość szybkiej jeździe (tak 80-110 km\\h) a jeżeli chodzi o trasę to dla mnie szok ... Na pełnym baku spokojnie 1200 ale bez wciskania gazu na maxa tak około 120 km\\h i około 2000 obr\\min to na polskich drogach starczy
~Stanisław
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Bardzo oszczędny w zużyciu paliwa. Na przestrzeni 2 lat ( 2 sezony zimowe + klimatyzacja w/g potrzeb latem na okrągło - zimą do utrzymania właściwej wilgotności) Stosuję oleje z górnej półki.
~damian_szmid
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Koszty utrzymania są bajecznie tanie... nie dość że samochód jest idioto odporny i pancerny niczym rudy 102 to jeszcze części do niego leżą w każdym rowie. Jak do gulfa 3
~KLP
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Co tu dużo mówić nie wysilony diesel ISUZU przejechalem nim 10tys w niecale 5 miesięcy średnie spalanie na tym dystansie to 5.15 l/100km przy naprawdę dynamicznej jeździe
~Konrad
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Swietnie, bardzo ekonomiczny silnik, moj rekord na trasie to ponad 960 km na jednym baku z predkoscia nie wiecej niz 120 km/h. Na miescie pali tak okolo 6 l. ciagle swiatła i ronda...
~markost
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
tu jest pięknie. Minimalnie 4.6l. Maksymalnie 5.9l (krótkie odcinki ok.5km, dużo stromych wzniesień). Średnie spalanie 4.8l. Biorąc pod uwagę osiągi vs. spalanie - bdb
~artek
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
ekonomiczność to najpewniejszy punkt tego programu.po mieście 6.5 litra.poza miastem na trasie Kraków-bieszczady-morze-Kraków 4.4 lt(4 osoby plus pełny bagażnik}
Opel Astra G Hatchback