Lista ocen Opel Astra G Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW 2000-2004 (21) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~damian_szmid
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Porównując samochody z powyżej 2006 r. to myślę że wykończenie asterki zadziwia i to nieźle.. podczas gdy np. w takiej hondzie civic ufo czy jakimś audi a3 jest multum tanich i przecierających się plastików to w asterce mamy na desce rozdzielczej mięciutki skóropodobny materiał który cieszy nasze oczy podczas jazdy.
~Pawel
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Stosunek jakosc/cena to kategoria stworzona dla Astry. Zasluguje w pelni na doskonala ocene. Jest to auto niedrogie oferujace ekonomiczna stosunkowo malo awaryjna eksploatacje. Bogata gama silnikow, wersji nadwozia, czesci zamiennych czyni z Astry pierwszoligowego gracza na szerokim rynku kompaktow.
~dzejo2411
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Wykończenie wnętrza z jak sądzę dobrych materiałów. Przy przebiegu 200tyś. nie ma tragedii z piszczącymi i trzeszczącymi plastikami. Ocynkowana karoseria skutkowała brakiem problemów z RUDYM
~Świcci
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
W moim przypadku udało mi się trafić naprawdę fajny model za rozsądną kasę. W przyszłym roku jednak trochę mocniejszy : Opel Signum 2,2 DTI lub 3,0 CDTI (chrzanić oszczędność).
~Wojtek
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Opłacalny zakup, auto przyzwoicie wykonane, nie rdzewieje mimo braku garażu i już sporego wieku (w przeciwieństwie do mojego poprzedniego forda)
~Szary
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Jakościowo i wyposarzeniowo nie odbiega np od golfa4 czy passata a cena jest o wiele niższa. Wg mnie doskonały:)
~www.katelka.pl
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Jeździ tanio. Ma dobre zawieszenie. Silnik mimo nienajlepszych jest przyjemne w użytkowaniu.
~Paweł
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Tu mocna 5 mało jest sytuacji żeby Asterka nie dowiozła do celu, tania w utrzymaniu.
~Prezes
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Za taką cenę wydaje mi się że autko jest dobrą opcja dla każdego
~KLP
Auto za 16 tys swietnie wyposażone i nic sie nie psuje IDEAŁ