Lista ocen Opel Astra G Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW 1998-2000 (24) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Moja Astra G psuje się rzadko a jeżeli już coś się stanie to zazwyczaj sam jestem w stanie usunąć problem mimo, że nie jestem mechanikiem. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby auto odmówiło dalszej współpracy. Oprócz płynów, filtrów i oleju przez 4 lata wymieniłem termostat za ok 35 zł (w tym roku zrobię to ponownie ale poczekam do zimy), łożysko koła wraz z piastą (jedna część zintegrowana) za ok 400 zł, Osłonę pod silnik za ok 100 zł, rozrząd z...
~Łukasz
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Łączniki stabilizatorów wymieniałem 3 razy przez 50 tys km i kupowałem z górnej półki, zablokowała mi się tylna klapa, musiałem przy zamkniętym bagażniku ściągać tylną tapicerkę i dostawać się do zamka, kiepski silnik wycieraczek przednich, przepaliły się żarówki podświetlania pokręteł, przerdzewiał przewód hamulcowy tylnego koła. No i na koniec korozja tylnych nadkoli, strasznie je ruda jadła :/
~Macko K
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
No cóż:poduszka pod silnikiem, wymiana trochę gdzieś się wody wlało dośrodka,ograniczniki do dzrzwi kosztują fortunę łatwo pękaą na mrozie,mam patent na ich naprawę pęknięte koluszko da sięładnie dorobić z gwoździa tylko trzeba ładnie podoginać.reszta na razie działa aż odziwo acha trochę kopci zmieniłem wtryski ale pewnie disle mająto do siebie
~Robert
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
No jak dotąd wymieniałem tylko części, które się naturalnie zużyły (oleje, płyny, filtry, klocki i tarcze hamulcowe no i pasek rozrządu), ale w którym aucie się nie zużywają, jak dotąd nie mam problemów (odpukać).
~Kuc
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Po za czujnikami przy silniku pojawiły się problemy ze stacyjką (ułamany bolec - nowa stacyjka była zamontowana po 2 godzinach za 200 zł, cena wysoka głównie przez czas) i opadła podsufitka.
~Aleksandero
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
panel srodkowy mogli by dać pod kolor autka lakieru by fajnie wyglądało , a drobiazgi , ja mam podstawową wersję i z drobiazgó oceniam na dobre.
~dawid1
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Nie zapeszam. Na samym początku muszę ten przepływomierz wymienić, rozrząd, filtry i olej. Lecz jaksie kupuje używkę to prawie zawsze trzeba to wymienic!
~TOMASOS WAWA
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
co do drobiazgów to kompletny kibel nawet nie będę nic pisał bo i tak by to wycieli lub powstawiali kropki T R A G E D I A
~Handlowiec z Wawy!
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Skrzynka z bezpiecznikami jest narażona na kopanie przez pasażera.Mi sie urwała.Uszczelka tylnej szyby-wymiana.
~zzarod@mw.mil.pl
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Po trudnej zimie nadal uważam go za niezawodny.Przyzwyczaiłem się do konieczności podgrzewania świec przed rozruchem silnika.
Opel Astra G Hatchback