Lista ocen Opel Astra G Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW 1998-2000 (19) - Ergonomia

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Asterixzor
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Designem auto zachwyca dziś, ponad 10 lat od czasu jak zeszło pierwszy raz z taśmy - to o czymś świadczy. Mi się autko podoba z zewnątrz. A w środku wszystko pod ręką, po nic nie trzeba się wyginać, schylać, krzywić itp. Plastiki dobrej jakości, tylko osłona na gałce biegów szybko się starła.
~Zdzichu98
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Skrzypi panel przedni, ale ostatecznie czego sie mozna spodziewac po aucie innym niz oryginalny japoniec ? Biore to za norme. Reszta ujdzie. No moze brak mozliwosci wylaczenia swiatla w kabinie przy otwartych drzwiach uznalbym za wade - choc nie wiem czy akurat podpialbym to pod ergonomie.
~Kuc
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Większość funkcji jest dostępna w takim miejscu, że nie trzeba tego szukać, jednak zdarzają się poszukiwania, na przykład odpalania lapki w podsufitce (przez pierwsze pół roku myślałem, że go nie ma, pewnie jak każdy właściciel opla :D).
~Robert
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Wszystko czego kierowca potrzebuje do obsługi tego samochodu jest na swoim miejscu, rozsądnie rozplanowane. Chwilowe problemy może mieć osoba, która wcześniej jeździła autem francuskim albo japońskim.
~radzik
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Wsztystko w Astrze jest na swoim miejscu. Deska rozdzielcza w klasycznym stylu wykonana z niezłych materiałów. Pokrętła regulacji nawiewów troche kanciaste.
~Robert
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Wszystko na swoim miejscu, bardzo szybko można się przyzwyczaić ja nie miałem zastrzeżeń. Wygodnie i estetycznie.
~dawid1
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Może bez polotu, ale pożądnie:D Fajna, wielofunkcyjna kierownica, wygodne fotele, mimo wersji 3-drzwiowej fajnie się wchodzi do tyłu
~zzarod@mw.mil.pl
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Wygodne dobrze wyprofilowane siedzenia znakomicie ułatwiają prowadzenie.
~Łukasz
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Wszystko na swoim miejscu, ale żadnej rewelacji.
~MIKE
JAK TO OPEL WSZYSTKO POD RĘKĄ, BRAK PODŁOKIETNIKA