Lista ocen Opel Astra G Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW 1998-2000 (35) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
5-8 litrów na 100 km. Silnik mały, niewysilony zdawałoby się, że będzie mało palił a tu klops. Jednym słowem silnik jest zbyt słaby dla tego auta i przez to pali sporo. Znacznie lepszy jest 1.7 DTI od Isuzu no ale jak się nie ma co się lubi... Koszy przeglądów w normie, naprawy też tanie w porównaniu do tego jak płacą moi znajomi za samochody z podobnej półki. Ale najważniejsze, że rzadko zaglądam do mechaników bo moja Astra psuć się nie chce...
~Robert
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Jeżeli chodzi o ceny napraw to o nie należą do wysokich mieszczą się w takich akceptowalnych granicach (nie bywam w ASO), spalanie dosyć przyzwoite chociaż spodziewałem się niższego ale od 5 do nawet około 7-8 litrów maksymalnie da się wytrzymać. Niedługo po zakupie wymieniłem pasek rozrządu, filtry i olej no i tarcze i klocki hamulcowe no i dolałem płynu do wspomagania ale akurat taka była potrzeba poza tym jest ok.
~Aleksandero
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
na 10 litrów ropy pali wyjeżdze 200km w trybie mieszanym prawie j estem zadowolony , jeszcze tak dokładnie nie obliczyłem ile mi pali, jeśli chodzi o naprawy jak sie ma dobry samochód i bedzie się dbało to powinnien jeżdzić , a niektóe exemplaże trafiająsie trafne. ja nie nażekam jak na razie.
~Kuc
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Gdyby nie problem z osprzętem silnika, byłoby 5 gwiazdek. nie było innych problemów, w trasie przy 100 km/h spalanie 4,5 litra, w mieście 6-6,5, a gdy się trzyma gaz do dechy przez 100 km to ubędzie 7,5 litra z baku.
~TOMASOS WAWA
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
mieszkam w wawie więc może korki itp. ale wydaje mi się dość spore miasto spokojnie 9l trasa przy predkości do 120km/h lub do 3000 obr spada powiedzmy do 6-7l co do przeglądów to raczej ok ceny części moim zdaniem nie są drogie
~Zdzichu98
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Slaby silnik, nie udalo mi sie zejsc ponizej 7,5l/100km w miescie. Na trasie ok 5l/100km. W cyklu mieszanym 50/50 srednio 6,8l/100km. Jak na diesela, ktory ma zerowe przyspieszenie to duzo za duzo.
~E.Kedzierski@obrme.man.zgora.pl
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
zurzycie paliwa doskonale, powazniejsze serwisy bardzo odlegle (wymiana paskow 150 000km albo 10lat) nie zrozumiale sa dla mnie przeglady (ogledziny, wymiana oleju) co 15 000km ktore kosztuja 750zl pl.
~przemek_jedrzejow@o2.pl
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Pali naprawde bardzo mał, jak go kupiłem to myślałem nawet że wskaźnik coś szwankuje ale okazało się że jest wszystko ok tylko autko ma taki MAŁY apetyt
~Binio
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Trasa 5l/100km Miasto przy w miarę energicznej jeździe 7l/100km. Dla mnie prawie rewelacja. Tanie części. Tani serwis porównując do innych.
~monia
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
miasto 6.5/100 trasa bez klimy około 5 l/100 nic nie robiłam ale duże problemy z pompą wtryskową którą trzeba było naprawiac koszt 1500.00
Opel Astra G Hatchback