Lista ocen Opel Astra G Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW 1998-2000 (37) - Silnik

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dawid1
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Silnik fajny, bardzo cichy a kultura pracy na bardzo duzym poziomie. Z elastycznością na bakier... ale chyba dlatego że mam zepsuty przpływomierz! Dlatego ocena nie będzie zbyt obiektywna. V max jak narazie 170 km/h... moze by dociągło do 180. PERFEKCYJNIE ciągnie od 3 tys obrotów. Ogolnie silnik git, bo z Isuzu, nie Opla. Bardzo wytrzymały jest:) TEz daletego nie bałem sie kupic z przebiegiem 140 tys km. Polecam ;) Dodam cos konkretnego po...
~Robert
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Astra G mimo wszystko jest dosyć dużym samochodem, dlatego silnik 1.7 TD od Opla jest trochę za słaby na podróże w trasie, czasem trzeba zredukować żeby coś wyprzedzić brakuje momentu obrotowego. W mieście natomiast samochód zachowuje się całkiem dobrze i miasto to jego żywioł. Kultura pracy? Po odpaleniu słychać, że to Diesel ale mi to akurat nie przeszkadza.
~Aleksandero
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
silnik mógł być mocniejszy jak się jedzie w 5 osób, ja jestem zadowolony zrobiłem 2,5tys km w dwa miesiace i nic mi nie szwankuje, można powiedzieć że jeżdżę jak emeryt :P 50 w mieście nie przekraczam ani 90 poza miastam , mam założoną pompe mechaniczną na linkę , silnik na 1800km wzioł mi 400ml. oleju. na razie nie zamienił bym go na żaden inny.
~Robert
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Silnik jak dotąd działa bez zastrzeżeń ale jest słabo elastyczny trzeba często zmieniać biegi, jest trochę za słaby do tego auta, no i słychać go ale w dieslach to raczej normalne ale przy prędkościach autostradowych praktycznie szum znika. Poniżej 2 tys. obrotów auto słabo przyspiesza powyżej tego turbina dodaje mocy.
~bartek
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
mi przy 250000 tys wypaliło sie gniazdo zaworowe naprawa ze wszystkim wyniosła mnie 1tys zł ale no cóż to nie nowy samochod i swoje juz ma ale na te lata to nie jeden nowy samochod moze mu pozazdroscic kąfortem i przyjemnoscią z jazdy
~Kuc
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Silnik jest słaby, do tego jego osprzęt psuje się średnio co 2 godziny. U mnie padła pompa wtryskowa, rozrusznik, alternator, akumulator, chłodnica, niezliczone ilości czujników i więcej grzechów nie pamiętam.
~Asterixzor
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
To diesel, nie należy oczekiwać ciszy jak w kościele. Silniczek ma fajny pomruk i cieszy ucho jak się nadusi. Lubię czuć, jak auto pracuje i nie zamieniłbym mojego mruczka na nic innego.
~Zdzichu98
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Silnik jak to diesel, chodzi glosno. I slychac go powyzej 60km/h. Zryw ma tylko na drugim biegu w granicy obrotow 2000-4000. Poza tym straszny muł. Po prostu za slaby silnik na ta mase.
~radzik
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
praca silnika stosunkowo głośna, po rozgrzaniu troche ciszej. Niestety przy wyprzedzaniu czasami brakuje mocy, ale do spokojnej jazdy w zupełności wystarcza.
~Piotr.....
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
W sumie dobrze ale przy wiekszych obrotach bo start z jedynki to tragedia, i lubi brac olej ale to podobno normalne
Opel Astra G Hatchback