Lista ocen Opel Astra G Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW 1998-2000 (31) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kuc
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Skrzynia w moim egzemplarzu była bezproblemowa, jedyne co przez 3 lata przy niej zrobiłem, to wymieniłem olej, tak dla zasady. Pod koniec sprzęgło miało dość, jednak jego wymianę zostawiłem następnemu właścicielowi
~Robert
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Biegi wchodzą bez haczenia. Przynajmniej tak jest w moim egzemplarzu. Zdarzało mi się jeździć Astrą G mojego znajomego i jemu trochę skrzynia haczyła ale tu chyba nie ma reguły.
~kuba_wesołowski
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Biegi dość opornie się wrzucają nie można ich wrzucić "delikatnie" Oraz przy wrzucaniu wstecznego prawie zawsze jest szarpnięcie, oczywiście stojąc w miejscu
~Asterixzor
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Przełożenia krótkie, jak to w diesel\'u, dodają sportowego poczucia. Biegi wchodzą gładko - nie miałem żadnych problemów z tym elementem.
~Zdzichu98
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Zasadniczo biegi wskakuja gladko. Poza wstecznym, ktory chocby nie wiadomo co - zawsze basowo oznajmia o tym, ze wlasnie jest wrzucany.
~MIKE
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
dobra długość biegów (praktycznie jak w benzynie), trzeba podwójnie wciskać sprzegło żeby wsteczny wchodził bez zgrzytu (serwis bezradny)
~Aleksandero
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
do skrzyni nie miemam zarzutów dobrze łapie mi biegi na wet raz zdażyło się zrywem ale to przypatkowo bo nie staram się tak jeżdzić :)
~Robert
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Bez zastrzeżeń czasem zdarza się że trochę haczy ale nie jest to szczególny problem. Chociaż często trzeba do niej sięgać.
~Piotr.....
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
skrzynia po zakupie do okolo 1000km chodzila bardzo cięzko a przy wysokim mrozie to kobieta bez szans, ale jest coraz lepiej
~dawid1
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Bardzo długie biegi. Moze dlatego elsatycznośc trochę słaba! Ale ogólnie precyzja wyśmienita:)
Opel Astra G Hatchback