Lista ocen Opel Astra G Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW 1998-2000 (24) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Za tę cenę nie znajdziemy chyba równie pakownego i bezusterkowego auta. Do codziennej jazdy chyba najlepszy wybór. Astra G nie zrujnuje domowego budżetu. Jeżeli miałbym ponownie kupić taką Astrę to tylko z silnikiem DTI ponieważ jest bardziej żwawy, oszczędny no i lepiej wyciszony.
~Zdzichu98
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Nowka gola Astra G to koszt ok 40tys zl. Za to dostajemy auto, na ktorym nie mozemy polegac, ktore predzej czy pozniej zrobi nam niemily psikus. Do tego bardzo slaby serwis Opla jak chodzi o diesele. Auto drogie w zakupie, drogie w eksploatacji, drogie w naprawach. Nie polecam.
~Robert
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Polecam bo naprawdę jest to auto godne zainteresowania w tej cenie rzadko można spotkać golfa czy focusa a astra wcale od nich nie odstaje a koszty utrzymania wydaje mi się, że są nawet niższe niż u tych konkurentów.
~Kuc
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Astra jest tania, z innym silnikiem tania w utrzymaniu, a do tego wygodna, nieźle się prowadzi i jest pakowna, czego chcieć więcej od takiego samochodu.
~Asterixzor
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Mało traci z każdym rokiem, z drugiej strony używany można kupić już od ok 10 000zł - nie ma nic lepszego w tym segmencie.
~Piotr.....
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
W sumie sam samochod jest bardzo fajny i przyjemny, ale usterkowosc i serwis zaraz sprowadzą czlowieka na ziemie.
~kuba_wesołowski
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Według mnie jeden z lepszych zakupów w tej cenie bardzo wdzięczne autko za niską cenę
~MIKE
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
NA SZCZESCIE TO AUTO SŁUŻBOWE, ALE Z TEGO CO WIEC TO MODELE ASTRY II Z SILNIKAMI CDTI SĄ DROGIE
~Macko K
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Kupiłem używany z papierami i nie przekręconym licznikiem jak co niektór to jest plus cena za mój 15 000zł
~zzarod@mw.mil.pl
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Poprawiłem ocenę po przestudiowaniu cen nowych samochodów i po kolejnych 8 kkm.
Opel Astra G Hatchback